REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grohe szkoli na Filipinach

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 13 lis 2015 10:51
Grohe szkoli na Filipinach
Otwarcie placówki Dual Tech na Filipinach / fot. Grohe
Grohe szkoli na Filipinach
Grohe szkoli na Filipinach
Grohe szkoli na Filipinach
Grohe szkoli na Filipinach

Grohe wspólnie z organizacją Don Bosco Mondo prowadzi program szkoleniowy Dual Tech. Dotychczas projekt ten realizowany był w Indiach, w październiku zainaugurowano działalność placówki na Filipinach.

REKLAMA

Dzięki programowi Dual Tech ok. 780 młodych ludzi w Bombaju, w Indiach otrzymało możliwość uzyskania nowych kwalifikacji zawodowych i rozpoczęcia nowego życia. Dual Tech został także uruchomiony w Manili-Tondo na Filipinach. 24 października został tam otwarty nowy obiekt szkoleniowy.

Program Dual Tech jest skierowany do osób w niekorzystnej sytuacji społecznej, w wieku od 17 do 25, które nie są w stanie uzyskać szkolenia zawodowego w inny sposób. Kursy rozpoczynają się dwa razy w roku, bierze w nich udział ok. 30 uczestników. Kursy zakładają 12-miesięczną naukę w Centrum Szkoleniowym Grohe, w tym 6 tygodni stażu w firmie partnerskiej.

- Dziś jest ważny dla nas dzień -  powiedział Michael Mager, członek zarządu Grohe otwierając nową placówkę na Filipinach. - W ciągu sześciu lat, które minęły od rozpoczęcia naszego partnerstwa z Don Bosco Mondo w Indiach, osiągnęliśmy wiele i wiele się nauczyłem. Nasza praca zaowocowała - popyt na naszych przeszkolonych i wykwalifikowanych instalatorów jest ogromny. Teraz chcemy kontynuować tę strategię na Filipinach oferując staże dla młodych ludzi w Manili-Tondo, by dać im prawdziwą szansę pozykania profesjonalnych kwalifikacji. Jednocześnie, nasi lokalni partnerzy skorzystają z dostępności wyszkolonych instalatorów.

Oprócz szkoleń z zakresu instalacji sanitarnych, Centrum oferuje praktyki w innych dziedzinach - m.in. inżynierii mechanicznej i elektrycznej, rachunkowości, jak również frezowania, toczenia i spawania. Obok programów rocznych, Grohe Dual Tech oferuje krótkoterminowe szkolenia oraz kursy doszkalające.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA