Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grohe truck odwiedzi Kołobrzeg

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 30 maj 2017 11:27
Grohe truck odwiedzi Kołobrzeg
Fot. Grohe
Grohe truck odwiedzi Kołobrzeg
Grohe truck odwiedzi Kołobrzeg
Grohe truck odwiedzi Kołobrzeg
Grohe truck odwiedzi Kołobrzeg
Grohe truck odwiedzi Kołobrzeg

Już w czerwcu nowoczesny Truck Grohe powróci do Polski, odwiedzając IV Forum Ekologiczne w Kołobrzegu.

REKLAMA

Podczas IV Forum Ekologicznego w Kołobrzegu, odwiedzający poznają oszczędzające wodę sprzęty, dowiedzą się, jak zadbać o planetę podczas codziennych czynności oraz sprawdzą, jak smakuje woda z baterii Grohe Blue® Home. Podczas trzech dni imprezy pod hasłem „Odpowiedzialni za przyszłe pokolenia” na wszystkich uczestników czekać będą liczne atrakcje.

Kolejnym przystankiem na europejskiej trasie Grohe Truck Tour będzie Kołobrzeg. Od 7 do 9 czerwca trwać będzie tam 4 edycja Forum Ekologicznego, którego partnerem strategicznym jest marka Grohe. Impreza obfitować będzie w liczne panele dyskusyjne, warsztaty oraz ekologiczne konkursy. Przedstawiciele władz, ludzie ze świata nauki i biznesu oraz pracownicy firm i instytucji związanych z ekologią, w tym również Grohe, podejmą dialog i wymienią doświadczenia w zakresie zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska. Wszystko po to, by podkreślić wagę troski o ekologię na każdej płaszczyźnie życia.

Wszyscy uczestnicy, przez cały czas trwania Forum, będą mieli szansę odwiedzić nowoczesny truck. Zaprezentowane zostaną w nim najnowsze produkty Grohe, których nowoczesne technologie służą oszczędności zarówno wody, jak i energii. To nie tylko doskonała okazja, by z bliska przyjrzeć się nowościom marki, ale także porozmawiać z ekspertami firmy. Dodatkowo, poza truckiem, marka przygotowała dodatkowe atrakcje. Każdy z uczestników forum szukający praktycznych, ekologicznych porad w jaki sposób oszczędzać wodę podczas codziennych czynności, znajdzie odpowiedź podczas prelekcji dotyczącej ekologii i oszczędzania wody. Eksperci Grohe doradzą, jak w łatwy sposób zadbać o naturę i obniżyć domowe rachunki.

Dodatkową atrakcją przygotowaną przez markę jest przestrzeń, w której każdy z uczestników forum będzie mógł przetestować możliwości Grohe Blue® Home – innowacyjnego systemu umożliwiającego pozyskiwanie krystalicznie czystej, gazowanej wody wprost z baterii. To idealne rozwiązanie na ciepłe, czerwcowe dni. Co więcej, podczas Forum Ekologicznego zorganizowanie zostanie bieg z fundacją Kołobrzeg Biega oraz parada rowerowa prowadzona przez Agnieszkę Rylik oraz prezydenta miasta – Janusza Gromka. Każdy z uczestników biegu i parady otrzyma od marki Grohe wyjątkowy bidon.

IV Forum Ekologiczne to doskonała okazja zarówno dla tych, którzy poszukują ekologicznych rozwiązań, jak i tych, którzy z bliska chcą zobaczyć najnowsza ofertę firmy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Kołobrzegu między 7 a 9 czerwca! 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA