Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grohe uruchamia serwis dla profesjonalistów

  • Autor: redakcja magazynu Łazienka
  • 29 sie 2014 12:16
Grohe uruchamia serwis dla profesjonalistów
Serwis Grohe dla profesjonalistów

Grohe utworzyło serwis internetowy dedykowany dla profesjonalistów branży sanitarnej - instalatorów i architektów.

REKLAMA

Grohe Professional to nowy serwis internetowy Grohe to techniczne informacje dotyczące kwestii pomocy architektonicznej czy hydraulicznej - dotąd problematyczne i trudno dostępne.

Funkcjonalności, jakie oferuje strona pozwalają m.in. to by, w specjalnie chronionym hasłem notatniku, stworzyć własny katalog PDF lub opracować projekt, a następnie zapisać informacje o produkcie.

Można wyszukiwać produkty aktualnie dostępne i również te wszystkie, które są już produktami archiwalnymi. Funkcje pozwalają także sprawdzić dostępność produktów i śledzić zamówienie. Na przykład, klienci zainteresowani zakupem hurtowym, mogą korzystać z możliwości sprawdzenia statusu zamówienia i daty doręczenia. Można zapisać wszystkie pożądane szczegóły techniczne, zawierając je w projektach szkiców, obrazkach i plikach w formacie CAD.

Na stronie internetowej znajdują się również filmy montażowe, które pełnią funkcję kompetentnego doradcy. Dane tu zawarte, dotyczące produktów, będą stanowiły odpowiedzi na pytania techniczne, a także wyjaśnienie, na czym polegają technologie Grohe.
Strona zawiera również np. rekomendacje projektów, normy i wytyczne dotyczące produktów oraz porady.

Serwis dostępny jest również w polskojęzycznym wydaniu.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA