REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grohe zaprezentuje nową kolekcję SPA na FuoriSalone

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 19 marz 2018 13:48
Grohe zaprezentuje nową kolekcję SPA na  FuoriSalone
Na odwiedzających czeka zmysłowy spektakl, którego głównym bohaterem będą kolekcje GROHE w najnowszych kolorach: GROHE Atrio w imponującej matowej powłoce w kolorze Hard Graphite, GROHE ESSENCE w eleganckim Warm Sunset oraz GROHE Lineare, zachwycająca czystością chromu. Fot. Grohe
Grohe zaprezentuje nową kolekcję SPA na  FuoriSalone
Grohe zaprezentuje nową kolekcję SPA na  FuoriSalone
Grohe zaprezentuje nową kolekcję SPA na  FuoriSalone

Milan Design Week co roku jest wielką atrakcją dla miłośników innowacyjnej architektury oraz wyszukanego wzornictwa. Nie zabraknie tam zespołu projektowego firmy Grohe, który zaprezentuje na dziedzińcu przy ulicy Via Crocefisso unikatową instalację artystyczną, a w całkowicie odmienionym showroomie pokaże po raz pierwszy nową odsłonę kolekcji Grohe Atrio SPA.

REKLAMA

Milan Design Week jest doskonałą okazją do poznania wszystkich trendów w branży. W dniach 17-22 kwietnia Mediolan po raz kolejny stanie się miejscem spotkań architektów, projektantów, mediów oraz zakochanych w designie klientów z całego świata. Każdego roku festiwal Milan Design Week przyciąga setki tysięcy odwiedzających.

Zarówno elita projektantów i młode talenty, jak też globalne marki zaprezentują swoje projekty w różnej formie: od interaktywnych wystaw, przez ekspozycje czy specjalne wydarzenia, rozmieszczone na przestrzeni całego miasta w ramach festiwalu FuoriSalone. Nie zabraknie wśród nich także firmy Grohe i jej nagrodzonego zespołu projektantów!

Show w Mediolanie

Już 17 kwietnia br., kiedy Mediolan będzie witał międzynarodową scenę designu i architektury podczas Milan Design Week, Grohe po raz pierwszy pokaże światu nowy design kolekcji Grohe Atrio.

W czasie odbywającego się wtedy festiwalu FuoriSalone, odwiedzający zostaną zaproszeni do obejrzenia nowej ekspozycji w showroomie Grohe na ulicy Via Crocefisso, w samym centrum miasta. Inspirująca instalacja artystyczna pokaże nową kolekcję w dynamicznej i pełnej emocji odsłonie.

Będzie można przekonać się na własne oczy, że udoskonalony styl linii Grohe Atrio nadaje nowego znaczenia następnej generacji ponadczasowego, współczesnego wzornictwa.

 Czytaj także: Forum Branży Łazienkowej: Łazienka 50+ na miarę demograficznej rewolucji


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA