REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grudniowe spotkania w firmie Isko

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 05 sty 2017 11:51
Grudniowe spotkania w firmie Isko
Spotkanie z cyklu Fachura / fot. Grupa SBS

W grudniu należąca do Grupy SBS firma Isko z Jastrzębia Zdroju zorganizowała dla współpracujących instalatorów i firm handlowych dwa spotkania. Pierwsze z nich należało do szkoleniowego cyklu Fachura, zaś drugie odbyło się w ramach programu lojalnościowego Integris+ 2016

REKLAMA

W ramach spotkania Fachura 8 grudnia w siedzibie Isko odbyło się szkolenie dotyczące między innymi nowości w ofercie firmy. Po jego zakończeniu miała miejsce w restauracji Owieczka w czeskiej Karwinie. W wydarzeniu tradycyjnie wzięła udział liczna grupa instalatorów współpracujących z Isko. Podczas imprezy dokonano również rozdania nagród zdobytych przez instalatorów.

13 grudnia w centrali firmy ISKO miało miejsce kolejne spotkanie, tym razem w ramach programu Integris+ 2016. Wzięły w nim udział firmy handlowe współpracujące z firmą Isko. Podczas imprezy zostały przedstawione nowości produktowe w ofercie Isko oraz plany na nadchodzący rok. Dokonano rozliczenia programu Integris+ oraz przekazano zdobyte nagrody firmom biorącym udział w programie. Dodatkowo przedstawiciele Grupy SBS dokonali prezentacji nowości, w tym stacji zmiękczających wodę Keller Family.

(źródło: Grupa SBS)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA