REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grupa Armatura o marketingu - szkoliła studentów w Krakowie

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 23 cze 2016 15:53
Grupa Armatura o marketingu - szkoliła studentów w Krakowie

Grupa Armatura popularyzuje wśród studentów wiedzę na temat specyfiki funkcjonowania firm produkcyjnych na polskim rynku. Spotkała się ze studentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

REKLAMA

Grupa Armatura wzięła udział w wyjeździe edukacyjnym krakowskiego Koła Naukowego Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego „KolMark”. Reprezentantka firmy – Katarzyna Choniawko, specjalista ds. marketingu i PR – przeprowadziła szkolenie, obrazujące realia pracy w dziale marketingu firmy produkcyjnej. Program obejmował między innymi przedstawienie narzędzi promocji, pozwalających realizować cele przedsiębiorstwa funkcjonującego w branży sanitarnej i łazienkowej.

Części teoretycznej towarzyszyły warsztaty, w ramach których uczestnicy szkolenia mogli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Członkowie „KolMark” podjęli się opracowania kampanii marketingowej dla nowego produktu z oferty Grupy Armatura.

To nie pierwszy zrealizowany przez firmę projekt tego typu. W przeszłości Grupa Armatura współpracowała m.in. ze studentami Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Wiele spośród podejmowanych aktywności przynosi obustronne korzyści. Jednym z rezultatów jest zatrudnienie dwóch absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w strukturach przedsiębiorstwa.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA