REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grupa Armatura pokazała nowości na targach w Moskwie

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 25 lut 2015 22:20
Grupa Armatura pokazała nowości na targach w Moskwie
Grupa Armatura podczas targów Aqua-Therm w Moskwie (2015 r.). Fot. Grupa Armatura

Krakowski producent na moskiewskich targach Aqua-Therm pokazał co szykuje na ten rok. Nie zabrakło także zapowiedzi produktów, które trafią do oferty Grupy w efekcie przejęcia firmy Aquaform.

REKLAMA

Cztery dni, ponad 18 000 odwiedzających, 760 stoisk producentów i dystrybutorów z 29 państw w tym 6 firm z Polski. Na XIX Międzynarodowych Targach Inżynierii Sanitarnej, Systemów Grzewczych, Klimatyzacji i Wentylacji Aqua-Therm Moscow polską branżę sanitarną reprezentowała Grupa Armatura. Moskiewskie targi są jedną z najważniejszych spośród organizowanych w Rosji imprez branży HVACR, techniki basenowej i SPA.

- Promując ofertę firmy na rynku wschodnim, zdecydowaliśmy o przedstawieniu dotychczasowego asortymentu oraz nowości, których premiera przewidziana jest na 2015 r. – komentuje Aneta Dziedzina, szef marketingu Grupy Armatura.

Producent m.in. armatury łazienkowej, grzejników oraz ceramiki sanitarnej, na platformie o łącznej powierzchni 100 m² zaprezentował swoją kompleksową ofertę - m.in. baterie łazienkowe i kuchenne, grzejniki aluminiowe i - nowość – kolekcję ceramiki Mero i dopasowanych do niej mebli łazienkowych Duero. Asortyment instalacyjny reprezentowały wzmocnione zawory, armatura wodna i gazowa.

- Na targach Aqua-Therm Moscow po raz pierwszy przedstawiliśmy również grupy produktów, dzięki którym zwiększony zostanie zakres działalności Grupy Armatura, w związku z niedawnym przejęciem firmy Aquaform – dodaje Aneta Dziedzina. Wśród prezentowanego wyposażenia, na moskiewskiej wystawie znalazła się m.in. funkcjonalna wanna o ciekawym kształcie i elegancka kabina prysznicowa.

Grupa Armatura podczas targów Aqua-Therm w Moskwie (2015 r.). Fot. Grupa Armatura
Grupa Armatura podczas targów Aqua-Therm w Moskwie (2015 r.). Fot. Grupa Armatura

Za główny temat tegorocznej edycji Aqua-Therm Moscow organizatorzy obrali trzy obszary, które w największym stopniu wpływały na kształt rosyjskiego rynku. Wśród nich znalazły się: urządzenia klimatyzacyjne, wyposażenie przeznaczone do prywatnych oraz publicznych basenów, saun i spa oraz rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii. Ekspozycjom producentów towarzyszyły również biznesowe konferencje dotyczące kierunków rozwoju branży HVACR, techniki basenowej i SPA.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA