REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grupa Paradyż nagrodzona w konkursie „Orły Eksportu”

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 12 marz 2015 18:20
Grupa Paradyż nagrodzona w konkursie „Orły Eksportu”
Laureaci konkursu Orły Eksportu Województwa Łódzkiego; Michał Ćwikliński - Dyrektor Eksportu Zachód w Grupie Paradyż - drugi od lewej; Łódź 05.03.2015 / fot. materiały prasowe Grupa Paradyż

Celem konkursu jest promocja eksportu i zachęcanie firm do otwierania się i ekspansji na rynki zagraniczne. Grupa Paradyż została doceniona w trzech jego kategoriach.

REKLAMA

"Orły Eksportu Województwa Łódzkiego" to kolejna po Warszawie i Wrocławiu odsłona projektu, w którym zostali wybrani najwięksi i najbardziej dynamiczni eksporterzy danego regionu.

Laureatów konkursu wybrała kapituła złożona z przedstawicieli władz publicznych, samorządowych, biznesu i redakcji dziennika Rzeczpospolita. Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Minister Spraw Zagranicznych.

Kapituła konkursu „Orły Eksportu”, przyznała Grupie Parady trzy tytuły: Najlepszy Eksporter, Eksportowy Produkt oraz Najdynamiczniejszy Eksporter Województwa Łódzkiego.

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas konferencji TOP10 Najbardziej Perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu, która odbyła się 5 marca w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łodzi. W imieniu Grupy Paradyż nagrody odebrał Michał Ćwikliński – Dyrektor Eksportu Zachód.

- Eksport odgrywa znaczącą rolę w strategii biznesowej Grupy Paradyż. Konsekwentnie prowadzone działania sprzedażowe, inwestycje w innowacyjne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy i sukcesu na rynkach eksportowych. Dziś z powodzeniem konkurujemy z największymi producentami płytek ceramicznych na świecie, sprzedając swoje wyroby m.in. do Wielkiej Brytanii, Kanady, ale także Algierii, Azerbejdżanu czy na Wybrzeże Kości Słoniowej. Trzy nagrody w rankingu Regionalne Orły Eksportu w województwie łódzkim dla naszej firmy dowód, że mamy odwagę, nie boimy się wysoko latać i wiemy, dokąd zmierzamy - „only sky’s the limit” – powiedział Michał Ćwikliński.

Laureaci konkursu Orły Eksportu Województwa Łódzkiego; Michał Ćwikliński - Dyrektor Eksportu Zachód w Grupie Paradyż - drugi od lewej; Łódź 05.03.2015


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA