Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grupa Paradyż otworzyła własny sklep internetowy

  • Autor: redakcja magazynu Łazienka
  • 30 lip 2014 16:46
Grupa Paradyż otworzyła własny sklep internetowy
Sklep internetowy Grupy Paradyż

Grupa Paradyż zdecydowała się na uruchomienie własnego sklepu internetowego. Każdy może kupić płytki bezpośrednio u producenta. W zakupie pomogą m.in. kalkulator płytek czy porady eksperta.

REKLAMA

Wyszukiwarka produktów pozwala na odnalezienie konkretnych pozycji według określonych kryteriów i wybór najkorzystniejszego rozwiązania aranżacyjnego. Kalkulator płytek jest pomocą we wstępnym obliczeniu ilości potrzebnych do wykończenia wnętrza materiałów w określonej przez klienta cenie.

Dział porad to katalog pytań i eksperckich odpowiedzi m.in. na temat parametrów technologicznych płytek do konkretnego pomieszczenia, ich montażu oraz późniejszego użytkowania. znaleźć tu mozna również usługę projektowania on-line, która pozwala na zdalne zaprojektowanie wybranego pomieszczenia przez projektanta Grupy Paradyż, zgodnie z wytycznymi klienta.

Po dokonaniu ostatecznego wyboru i wskazaniu jednej z wielu metod płatności, zamówienie zostanie przygotowane do odbioru przez kuriera w ciągu 3 dni. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość wniesienia asortymentu bezpośrednio do domu klienta.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA