REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grupa Paradyż partnerem głównym Forum Dobrego Designu 2015

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 29 paź 2015 10:21
Grupa Paradyż partnerem głównym Forum Dobrego Designu 2015

Producent płytek ceramicznych został partnerem głównym III edycji Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 9 grudnia w Warszawie.

REKLAMA

Ceramika Paradyż od lat inicjuje i wspiera działania na rzecz kultury i sztuki. Jest m.in. wieloletnim Mecenasem Międzynarodowego Festiwalu Łódź Design oraz współorganizatorem akcji społecznej Ratujemy Mozaiki, którą prowadzi z Fundacją Architektury.

W tym roku Ceramika Paradyż została też Głównym Partnerem III Forum Dobrego Designu – spotkania producentów i dystrybutorów z różnych segmentów wyposażenia wnętrz z najbardziej uznanymi polskimi designerami i architektami wnętrz.

III edycja Forum Dobrego Designu będzie jedną z największych tegorocznych imprez skupiających projektantów, architektów, designerów i producentów. Organizatorzy przewidują, że Forum odwiedzi ponad 800 gości. Przewidziane są 4 panele dyskusyjne, kilkudziesięciu panelistów i prezentacje z cyklu case study.

III Forum Dobrego Designu odbędzie się 9 grudnia 2015 roku w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Dowiedz się więcej o Forum Dobrego Designu na stronie dobrzemieszkaj.pl.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA