REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grupa SBS po raz czwarty z tytułem "Perła Polskiej Gospodarki"

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 16 lis 2016 11:40
Grupa SBS po raz czwarty z tytułem "Perła Polskiej Gospodarki"
Klub Instalatora SBS na targach Instalacje 2016

Grupa SBS po raz czwarty została wyróżniona tytułem „Perła Polskiej Gospodarki” w kategorii Perły Duże zajmując w tym rankingu szóste miejsce.

REKLAMA

Ranking Pereł Polskiej Gospodarki organizuje magazyn "Polish Market" a opracowywany jest przez niezależnych naukowców z Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji, Instytutu Ekonometrii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zbadali oni ponad 2 000 firm, których przychody z całokształtu działalności gospodarczej w okresie ostatniego roku wyniosły co najmniej 100 mln zł. Algorytm stosowany przez badaczy szereguje przedsiębiorstwa posługując się międzynarodowymi wskaźnikami audytorskimi. Pod uwagę brane są głównie wyniki związane z efektywnością i dynamiką rozwoju.

4. gala wręczenia Pereł Polskiej Gospodarki odbyła się 28 października bieżącego roku w sali balowej Zamku Królewskiego w Warszawie. Grupie SBS przyznano wyróżnienie za konsekwentną realizację polityki i strategii biznesowej oraz za bycie liderem wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA