Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grupa SBS podsumowuje tegoroczne Targi w Strykowie. Zobacz wideorealację

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 08 maj 2015 13:22
Grupa SBS podsumowuje tegoroczne Targi w Strykowie. Zobacz wideorealację

Tegoroczna edycja Targów Grupy SBS w Strykowie była rekordowa. Stoiska 92 marek odwiedziło ponad 3000 zwiedzających. To była już piąta edycja tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego tegoroczne Targi.

REKLAMA

Piąte, jubileuszowe Targi Grupy SBS odbyły się w  dniach 22-23 kwietnia 2015 r. Grupa przedstawiła małe podsumowanie oraz wideorelację (powyżej) z tegorocznej edycji. 

- Ponad 3 000 – tyle Gości odwiedziło Targi Grupy SBS. Byli to instalatorzy, handlowcy, projektanci i studenci uczelni technicznych. Nie zabrakło Gości z zagranicy,

- 92 – tyle marek prezentowało swoją ofertę na Targach Grupy SBS. Oferowali oni produkty z branż instalacyjnej, sanitarnej, grzewczej i sieci zewnętrznych,

- 300 – tyle cennych nagród branżowych rozdano w konkursie targowym,

- 1,5 tony – tyle kiełbasy i kaszanki zjedli wszyscy odwiedzający Targi Grupy SBS,

- 5 000 – tyle kaw rozdano podczas całych Targów Grupy SBS.

Targowe rozmowy handlowe oraz integracja środowiska branżowego toczyły się tak na stoiskach poszczególnych wystawców, jak i w Klubie Instalatora przygotowanym na stoisku Grupy SBS. Jako, że pogoda bardzo dopisała, sporym zainteresowaniem cieszyły się również namioty grillowe, w których można było odpocząć po zwiedzaniu stoisk.

- Cała impreza przebiegła w bardzo fachowym klimacie: wystawcy nawiązali wiele nowych relacji handlowych, instalatorzy zdobyli wiele cennych informacji przydatnych w codziennej pracy. Wszyscy natomiast wyjechali ze Strykowa w doskonałych nastrojach mówiąc, że z pewnością przyjadą na Targi Grupy SBS za dwa lata. Bardzo nas to cieszy i motywuje do dalszego działania - podsumowują organizatorzy.

Portal Ryneklazienek.pl był patronem medialnym wydarzenia.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA