Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Szkolenie w hurtowni AES. Fot. Grupa SBS

W pięciu hurtowniach z Grupy SBS odbyły się szkolenia z marek domowych grupy. Są to pierwsze szkolenia prowadzone przez doświadczonych menadżerów i doradców technicznych Grupy.

REKLAMA

Grupa SBS zaprasza na szkolenia dla instalatorów z marek własnych Keller, Delfin i Nanopanel. Terminy najbliższych szkoleń są następujące: 

- 14 I 2015 r., Łódź, hurtownia Therm-Instal,

- 15 I 2015 r., Koło, hurtownia Hydra,

- 21 I 2015 r., Łódź, hurtownia Therm-Instal,

- 28 I 2015 r., Łódź, hurtownia Therm-Instal,

- 30 I 2015 r. Kielce, hurtownia GROSS Kielce,

- 10 II 2015 r., Radom, hurtownia Poldom.

Pierwsze szkolenia już się odbyły

Firma podsumowała też pięć pierwszych szkoleń z cyklu, które odbyły się w listopadzie i grudniu 2014 roku. Były to pierwsze tego typu kursu organizowane przez specjalistów Grupy.

Dotychczasowe szkolenia odbyły się w pięciu salonach. Eksperci grupy ostatni raz w tym roku gościli 11 grudnia w salonie Hydra w Łasku.  Szkolenie dla handlowców z całej sieci, która składa się z sześciu hurtowni, poprowadził Tomasz Tomassy. Menadżer wyjaśnił rolę marek włsnych w strategii sprzedaży Grupy SBS oraz zaprezentował najnowsze produkty.

Dwudniowa uroczysta impreza zorganizowana przez hurtownię AES z Jasła odbyła między 5 a 6 grudnia się w Krynicy Górskiej. Uczestniczyło w niej ponad 300 osób, w tym pracowników, dostawców, instalatorów i klientów firmy. Jednym z najważniejszych punktów spotkania były targi AES, na których przedstawiciele Grupy prezentowali nowości w markach domowych.

Szkolenie z marek własnych SBS w siedleckiej hurtowni Apis 29 listopada było połączone z dorocznym spotkaniem z handlowcami, instalatorami i klientami firmy. Przybyło na nie 330 osób. Ze strony SBS gośćmi byli Prezes Grupy Sławomir Maciejewski oraz Tomasz Tomassy.  

28 listopada katowicki Armet szkolenie zorganizował w swoim nowym obiekcie. Przybyło na nie 8 firm instalacyjnych. 

Na szkoleniu w pabianickiej Miedzi 14 listopada, które prowadzili menadżer marek Keller, Delfin i Nanopanel Tomasz Tomassy oraz Doradca Techniczny SBS Bogusław Bolewski, obecnych było 6 firm instalacyjnych oraz handlowcy hurtowni. 

Lista wciąż otwarta

Hurtownie Grupy SBS, które jeszcze nie organizowały u siebie szkoleń z marek domowych Grupy, a które chcą to zrobić, mogą wciąż zgłosić chęć udziału  w programie szkoleniowym. Organizatorzy proszą o kontakt pod adres działu marketingu marketing@grupa-sbs.pl, z którym można ustalić szczegóły spotkań. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA