REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Shutterstock

Grupa ma do rozdania dla klientów swoich hurtowni ponad 25 tys. nagród.

REKLAMA

Grupa SBS zapraszam wszystkich instalatorów do wzięcia udziału w programie lojalnościowym Integris+ 2015. W tym roku do znanych już z poprzednich edycji nagród, jakimi są produkty z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej, dołączają profesjonalne elektronarzędzia oraz stroje robocze. Organizator zapewnia, że każdy uczestnik programu dostanie nagrodę. 

W Integris+ udział mogą brać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy wykonawcze. Aby przyłączyć się do programu należy być klientem jednej z Hurtowni Grupy SBS. Nagrody przyznawane są co miesiąc, a ich rozdawanie odbywa się raz na kwartał podczas spotkań organizowanych przez Hurtownię. Im większy obrót dany uczestnik wykona w danym punkcie sprzedaży, tym cenniejsza nagrodę on otrzyma.

Łączna ilość nagród, które są do rozdania w 2015 roku, to aż 25 000 produktów. W tej grupie znajdują się elektronarzędzia, stroje robocze oraz takie produkty jak kotły, systemy rurowe, kolektory, pompy, grzejniki, rozdzielacze, zawory, ogrzewacze, kominy czy armatura i ceramika sanitarna.

Więcej informacji o Integris+ 2015 znajduje się w regulaminie na stronie Grupy SBS. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA