REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grupa Tubądzin z wyróżnieniem Budowlanej Firmy Roku

  • Autor: Radosław Zieniewicz
  • 25 sty 2018 13:45
Grupa Tubądzin z wyróżnieniem Budowlanej Firmy Roku
23 stycznia br. podczas Gali Builder Awards 2018, Andrzej Wodzyński, Właściciel Grupy Tubądzin odebrał nagrodę Budowlana Firmy Roku. Fot. Grupa Tubądziin

23 stycznia br. podczas Gali Builder Awards 2018, Andrzej Wodzyński, Właściciel Grupy Tubądzin odebrał nagrodę Budowlana Firmy Roku. Wyróżnienie wręczane jest przedsiębiorstwom za dynamiczny rozwój i sukcesy rynkowe, a drugie menadżerom za skuteczne zarządzanie, determinację w osiąganiu celów i biznesową intuicję.

REKLAMA

Grupa Tubądzin jest jednym z wiodących producentów płytek ceramicznych w Polsce. Nieprzerwanie, od 35 lat, kształtuje rynek i trendy, stale powiększając ofertę produktów. Końcówka 2016 r. była dla firmy kolejnym kamieniem milowym w rozwoju.

Grupa uruchomiła w tym czasie najnowocześniejszą w tej części Europy fabrykę płytek ceramicznych i jako pierwsza polska firma, wprowadziła na rynek wielkoformatowe gresy. Imponujący rozmiar płyt marki Monolith, sięgający 120x240 cm i doskonałe parametry pozwalają na montowanie ich nie tylko wewnątrz budynków, ale również na elewacjach.

Obok nich w 2017 r. w sprzedaży pojawiły się wielkoformatowe deski marki Korzilius, które dzięki wzornictwu oraz swoim rozmiarom (do 180x23 cm) do złudzenia przypominają drewnianą podłogę.

Płytki o dużych formatach dają ogromną swobodę w projektowaniu i aranżowaniu przestrzeni, pozwalając wyjść poza ramy standardowego myślenia o projekcie. Ceramika Tubądzin posiada obecnie w swoim portfolio ponad 200 kolekcji płytek. Wszystkie produkty spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie standardy, co jest potwierdzeniem ich jakości.

Czytaj także: Małe i średnie firmy stawiają na faktoring


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA