Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Hansgrohe Design Prize 2015 wspiera młode talenty

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 12 wrz 2014 12:10
Hansgrohe Design Prize 2015 wspiera młode talenty
To już 15. Edycja konkursu Hansgrohe Design Prize by iF „Efficient Water Design: Small Space – Big Shower Pleasure”, która ma na celu odkrywać młode designerskie talenty. / Fot. Hansgrohe

Jeszcze do końca 15 listopada br., studenci i absolwenci zajmujący się projektowaniem i designem mogą zarejestrować się w konkursie Hansgrohe Design Prize 2015. Na autorów najlepszej pracy czeka 5 tys. euro.

REKLAMA

To już 15. Edycja konkursu Hansgrohe Design Prize by iF „Efficient Water Design: Small Space – Big Shower Pleasure”, która ma na celu odkrywać młode designerskie talenty. Po raz pierwszy w dziejach iF Design Award, Hansgrohe Design Prize 2015 stało się konkursem niezależnym, realizowanym w ramach kategorii Student awards.

Kto może uczestniczyć?

Udział w Konkursie jest całkowicie bezpłatny. Mogą w nim uczestniczyć studenci oraz absolwenci z maksymalnie dwuletnim stażem zawodowym (liczonym od dnia rejestracji). Każdy uczestnik może wziąć udział w 4  konkurencjach (Łazienka i Welness, Media Cyfrowe, Media Drukowane, Przetrwanie oraz Kryzysowe/Eko Rozwiązania), ale rejestracja tego samego projektu w 2, 3 lub 4 różnych kategoriach jest niedozwolona. Aby wziąć udział w konkursie indywidualnie lub w grupie 4 uczestników należy zgłosić autorskie projekty do 15 listopada br. Prace konkursowe muszą zawierać rozwiązania projektowe zapewniające efektywne i ekologiczne wykorzystanie wody, w przeciwnym wypadku zostaną odrzucone.

Kolejne etapy

Do końca lutego 2015 r. zbierze się Jury Konkursowe, aby wybrać najlepsze projekty konkursowe, które zakwalifikują się do finału. Ostatecznego wyboru laureatów dokona zespół ekspertów podczas tajnej narady. Odbędzie się ona na przełomie 10-11 marca przyszłego roku. Jury zadecyduje również, które ze zwycięskich prac otrzymają nagrody pieniężne. Łączna pula pieniędzy jaką będą dysponować członkowie wyniesie 5 tys. euro. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po 18. marca 2015 r.

Link do rejestracji: http://www.ifdesign.de/hansgrohe_index_e

(Źródło: Hansgrohe)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA