REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Hansgrohe Polska ma ponownie prezesa zarządu

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 19 cze 2015 07:45
Hansgrohe Polska ma ponownie prezesa zarządu
Robert Kamiński, prezes zarządu Hansgrohe Sp. z o.o.

Udziałowcy spółki podczas ostatniego spotkania w siedzibie głównej Hansgrohe SE w Schiltach podjęli decyzję o powołaniu po pięciu latach przerwy prezesa zarządu firmy w Polsce.

REKLAMA

Prezesem zarządu polskiego oddziału firmy został Robert Kamiński. Jak podkreślono w komunikacie, skierowanym do pracowników spółki, nominacja ta odzwierciedla zaufanie wobec osoby nowego prezesa oraz uznanie dla efektów jego dotychczasowej pracy.
Robert Kamiński jest drugim prezesem zarządu w 19-letniej historii firmy Hansgrohe w Polsce. W latach 1996 – 2010 funkcję tę pełnił ś.p. Lech Mielnik.

Nowy prezes związany jest z firmą Hansgrohe od listopada 2011 roku. Początkowo pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu, a od kwietnia 2013 roku był dyrektorem zarządzającym i członkiem zarządu. Robert Kamiński urodził się w 1967 roku w Warszawie. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej (Wydział Elektroniki) i na University of Surrey w Wielkiej Brytanii. Prywatnie lubi podróżować i ceni analogowy wymiar życia (jest kolekcjonerem gramofonów i płyt analogowych, magnetofonów, zegarków mechanicznych, fotografuje analogowymi aparatami).

Równocześnie Frank Sommnitz - dotychczasowy Członek Zarządu Hansgrohe Sp. z o.o., odpowiedzialny za Finanse i Administrację wrócił do Niemiec, do pracy w siedzibie głównej Hansgrohe SE.

W jego miejsce do Zarządu Hansgrohe Sp. z o.o. powołany został Hans-Peter Wulf, Szef Sprzedaży Regionu Europa Północ Hansgrohe SE.
Hans-Peter Wulf urodził się w 1973 roku w San José na Kostaryce. Ukończył studia na kierunku Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Villingen-Schwenningen. Wcześniej pracował m.in. w Gaggenau GmbH oraz Duravit AG. Z Hansgrohe SE związany jest od 2014 roku.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA