REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Hansgrohe sponsorem Rafała Majki?

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 05 lip 2016 15:15
Hansgrohe sponsorem Rafała Majki?
fot. Bora-Argon
Hansgrohe sponsorem Rafała Majki?

Firma Hansgrohe podpisała kontrakt sponsorski z grupą zawodowych kolarzy Bora-Argon. Kontrakt zacznie obowiązywać od sezonu 2017. Grupa zmieni wtedy nazwę na Bora-Hansgrohe.

REKLAMA

30 czerwca na konferencji prasowej przed rozpoczęciem Tour de France w Mont-Saint-Michel, Ralph Denk kierujący zespołem kolarzy Bora-Argon oznajmił, iż drugim sponsorem tytularnym jego grupy w sezonie 2017, obok firmy Bora, będzie Hansgrohe.

Warto wspomnieć, że grupa Ralpha Denka jest ostatnio tematem transferowych plotek, spekuluje się, że w przyszłym roku w jej szeregach będzie startował Peter Sagan - gwiazda kolarstwa zawodowego, a także Rafał Majka.

Hansgrohe Grupa zajmuje się sponsoringiem sportowym już od wielu lat, popierając i wspierając sportowców. Była też aktywnie zaangażowana w kolarstwo jako sponsor "Hansgrohe Superprestige" w Belgii.

- Kolarstwo jest dyscypliną bardzo dynamiczną i entuzjastycznie przyjmowaną. Dokładnie tak jak nasze produktamy wyposażenia łazienek i kuchni. - mówił Thorsten Klapproth, prezes zarządu Hansgrohe. - Celem tego zadania jest zwiększenie świadomości naszej marki. Międzynarodowe imprezy na dużą skalę, takie jak Tour de France są bardzo atrakcyjne i widzimy w nich kolejną możliwość dotarcia do naszych grup docelowych na całym świecie - dodawał.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA