Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Fot. Flickr, Ian Sane

Brytyjski oddział Hansgrohe wdraża właśnie w swojej firmie proekologiczne rozwiązania promujące jazdę na rowerze zamiast korzystania z samochodów.

REKLAMA

Program wprowadzony przez firmę nazywa się "Green and Clean Cycling Scheme". W jego ramach Hansgrohe chce przyczynić się do redukcji emisji dwutlenku węgla oraz poprawy stanu zdrowia pracowników, poprzez zachęcanie ich do korzystanie z transportu rowerowego.

Producent przygotował stoisko z rowerami, które pracownicy mogą wypożyczać w siedzibie firmy w Esher w hrabstwie Surrey. Rowery pracownicy mogą wypożyczać na noc albo na krótkie wycieczki w trakcie przerwy na drugie śniadanie. Pracodawca dostarcza rowery oraz oczywiście - kaski. 

Rowery zostały pomalowane na zielono, w barwie w jakiej jej logo Hansgrohe i zostały oznaczone firmowym logo. Firma liczy, że tym sposobem zachęci swoich pracowników do większego czerpania z zalet, jakie daje prowadzenie zdrowego trybu życia. Zwłaszcza, że na ten moment tylko czterech z 28 pracowników biura do pracy przyjeżdża na rowerze.

(źródło: KBBDaily)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA