Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Homplexowe Wnetrza - plakat / fot. Materiały organizatora

22 architektów nagrodzono w drugiej edycji konkursu Homeplexowe Wnętrza.

REKLAMA

23 maja w Warszawie odbyła się gala kończąca drugą edycję konkursu Homplexowe Wnętrza. Do udziału w nim zarejestrowało się 330 projektantów, a ostatecznie nadesłano 155 prac biorących udział w rywalizacji o nagrody o łącznej wartości 40 tys. zł. Nagrody i wyróżnienia przyznano 22 architektom wnętrz, a w głosowaniu publiczności oddano łącznie 15 tys. głosów. Zadaniem uczestników tej edycji było stworzenie projektów i fotorealistycznych wizualizacji wnętrz kuchni oraz łazienek. Organizatorem konkursu jest firma Homplex, właściciel portalu www.homplex.pl, a jego głównym partnerem – deweloper Atlas Estates.

Kapituła konkursu przyznała sześć równorzędnych nagród głównych w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii „Młodzi Projektanci” zwyciężyli Jakub Bortko (kuchnia, łazienka), Agnieszka Cichecka (kuchnia, łazienka) oraz Katerina Żadan z Ukrainy (kuchnia, łazienka). W kategorii „Dojrzali Projektanci” nagrody otrzymali z kolei Katarzyna Kimaczyńska (kuchnia, łazienka), Wojciech Rogacki (kuchnia, łazienka) oraz zespół składający się Katarzyny Wątły i Ernesta Kośki (kuchnia, łazienka). Organizator konkursu przyznał dodatkowo dwie nagrody: wyjazd z Homplexem do Doliny Krzemowej w USA wygrał Serj Rubalevsky z Uzbekistanu (kuchnia, łazienka), a wyjazd na targi 100% Design w Londynie – Paulina Kochanowicz (kuchnia, łazienka).

- Uczestnicy Homplexowych Wnętrz 2013 Kuchnie & Łazienki nadesłali niesamowite projekty- wyjątkowo pomysłowe i profesjonalnie wykonane. Poziom w porównaniu z poprzednią edycją jest zdecydowanie wyższy i widać, że uczestnicy włożyli w swoje prace wiele serca i wysiłku – mówi Anna Walkowska, dyrektor zarządzająca w firmie Homplex.

Uczestnicy zgłaszali do konkursu prace przygotowywane w oparciu o produkty partnerów konkursu oferujących rozwiązania z zakresu wykończenia i aranżacji wnętrz. Znalazły się wśród nich: płytki i mozaiki marek Ceramika Paradyż i MyWay, kabiny prysznicowe i grzejniki Kermi, fronty meblowe Drewpol, drzwi Porta i Villadora, stoły Artewizjon, panele dekoracyjne 3d marki Loft Design System, dywany ArteEspina, tapety i fototapety o wzorach przygotowanych przez Homplex Studio, shuttersy marki Jasno, obrazy oferowane przez galerię TouchOfArt oraz sprzęt AGD firmy Panasonic. Projekty konkursowe były realizowane na planach wybranych mieszkań z trzech warszawskich osiedli Atlas Estates: ConceptHouse Mokotów, Apartamenty przy Krasińskiego oraz Capital Art Apartments. Jako główny partner konkursu, deweloper ufundował nagrody dla zwycięzców. Atlas Estates wspiera projektantów biorących udział w konkursie również poprzez ekspozycję wybranych wizualizacji na stronach internetowych swoich osiedli oraz w biurach sprzedaży.
Celem konkursu Homplexowe Wnętrza jest stworzenie wzorcowych wnętrz dla polskich mieszkań wykreowanych przez utalentowanych projektantów. Inicjatywa łączy się z platformą www.homplex.pl, która wspiera osoby szukające praktycznych pomysłów na aranżacje swoich mieszkań, architektów wnętrz w pozyskiwaniu nowych klientów oraz firmy w promocji oferowanego asortymentu wyposażenia wnętrz. Więcej informacji na temat konkursu i jego wyników można znaleźć na stronie: www.homplexowewnetrza.pl.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA