REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Hurtownia Aqua Grupa SBS funduje stypendia

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 11 sty 2016 10:54
Hurtownia Aqua Grupa SBS funduje stypendia
fot. Grupa SBS

Hurtownia z Zielonej Góry przygotowała program stypendialny  dla studentów 2. i 3. roku studiów dziennych I stopnia oraz 1. i 2. roku studiów II stopnia. Zgłoszenia można wysyłać do 15.02.2015 r.

REKLAMA

AQUA Grupa SBS, Jako rozwijająca się sieć 14 hurtowni branżowych, poszukuje do zespołu handlowego kreatywnych osób, którym zależy zarówno na budowaniu marki firmy jak i na stabilnej przyszłości i własnym rozwoju.

Kto może dostać stypendium firmy AQUA? Osoby starające się o stypendium powinny studiować wydziale Inżynierii Środowiska, na jednej z poniższych specjalności:

- zaopatrzenie w wodę, unieszkodliwianie ścieków i odpadów,

- urządzenia sanitarne.

Co jest oferowane w ramach stypendium?

- comiesięczne stypendium pieniężne;

- możliwość zdobywania wiedzy praktycznej;

 - uczestnictwo w szkoleniach;

- możliwość podjęcia pracy w dogodnych godzinach – wg ustaleń i za osobnym wynagrodzeniem.

Po zakończeniu edukacji najlepsi mogą liczyć na zatrudnienie w Pionie Handlowym w jednym z 14 oddziałów spółki oraz na możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Zgłoszenia

Osoby zainteresowane programem stypendialnym Hurtowni AQUA Grupa SBS prosimy o przesyłanie swoich kandydatur drogą elektroniczną na adres sekretariat@aqua.net.pl. lub osobiście w Biurze Zarządu w siedzibie spółki w Zielonej Górze przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 25.

Termin przyjmowania ofert upływa w dniu 15 lutego 2016 r.

Zgłoszenie powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. z 2002r nr 101 poz. 926 z późn. zmianami).


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA