REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Shutterstock

Od początku stycznia hurtownia instalacyjna Hydrosolar Kujawsko-Pomorskie jest członkiem regionalnej organizacji zrzeszającej przedsiębiorców m.in. z branży budowlanej i instalacyjnej.

REKLAMA

PKIB to organizacja samorządu gospodarczego zrzeszająca na zasadzie dobrowolności przedsiębiorców z branży budowlanej, deweloperskiej, zajmujących się usługami budowlanymi, inżynieryjnymi oraz instalacyjnymi, produkcją i obrotem materiałami budowlanymi i instalacyjnymi oraz zawodowym inwestorstwem.

Celem Izby jest reprezentowanie interesów członków skupionych w Izbie (m.in. wspieranie rozwoju gospodarczego regionu, występowanie z własnymi inicjatywami gospodarczymi oraz konsolidacja członków Izby dla realizacji dużych zadań gospodarczych, opracowywanie i zgłaszanie odpowiednim organom państwowym i samorządowym projektów aktów prawnych, opiniowanie projektów, współdziałanie w kształceniu kadr dla potrzeb budownictwa i podnoszenie ich kwalifikacji, opracowywanie i upowszechnianie zasad etyki zawodowej, strzeżenie dobrych obyczajów kupieckich i zawodowych).

Pierwszą inicjatywą podjętą wspólnie przez Hydrosolar Kujawsko-Pomorskie i Pomorsko-Kujawską Izbę Budownictwa jest organizacja szkolenia pt. „Podatek od towarów usług w 2015 roku”, skierowanego do małych i średnich firm budowlanych i instalacyjnych, którego prelegentem będzie prof. dr hab. Witold Modzelewski. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA