REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ideal Standard pokaże się na Milan Design Week

  • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
  • 08 kwi 2016 11:21
Ideal Standard pokaże się na Milan Design Week
Connect Air / fot. Ideal Standard
Ideal Standard pokaże się na Milan Design Week
Ideal Standard pokaże się na Milan Design Week

W Mediolanie już wkrótce rozpoczną się targi iSaloni i Milan Design Week. W ciągu tygodnia setki tysięcy zwiedzających poznają najgorętsze nowinki ze świata designu i projektowania. Swe nowości zaprezentuje również m.in. Ideal Standard.

REKLAMA

Tegoroczne targi Salone del Mobile odbywają się w dniach 12-17 kwietnia 2016 roku. W tym czasie na terenie mediolańskiego Fiera Rho wystawi się ponad blisko 2,5 tys. wystawców. W tym roku iSaloni to również odbywająca się w cyklu dwuletnim, wystawa poświęcona łazience - Salone Internazionale del Bagno. Pokaże się na niej ok. 200 producentów oferujących wyposażenie łazienek.

Ale Milan Design Week to nie tylko same targi. To również Fuorisalone - wystawy, instalacje oraz akcje, które odbywają się w mediolańskich galeriach, muzeach, ale też w sklepach czy na placach i dziedzińcach. Wydarzenia te są organizowana przez instytucje kulturalne, ale nie brak też eventów zaplanowanych przez producentów - także wyposażenia łazienkowego.

Jednym z nich będzie spotkanie, jakie dla swoich partnerów i architektów wnętrz organizuje Ideal Standard - na swoim stoisku zlokalizowanym w Muzeum Kultury Mudec, przy Via Tortona 56. Ideal Standard po raz pierwszy bierze udział w Fuorisalone prezentując ekspozycję zatytułowaną, „Kiedy światło tworzy przestrzeń”. Dzięki niej odwiedzający będą mieli okazję odkryć, jaki wpływ na design ma światło.

- Jesteśmy dumni z naszego udziału w Fuorisalone, jest to wspaniała okazja do współpracy ze wszystkimi zainteresowanymi i międzynarodowymi klientami oraz możliwość opowiedzenia naszej historii światła i lekkości - powiedział Maurizio de Palma, Group Marketing Director w firmie Ideal Standard. - Wybraliśmy Mudec, ze względu na to, że prowadzi badania nad historią kultury w rozwijającym się mieście. Jest to kombinacja, która wiele mówi o nas samych: tworzeniu nowego designu opartego na tradycji - dodawał.

W Mediolanie Ideal Standard pokaże m.in. kolekcję Connect Air oraz nową technologię spłukiwania AquaBlade®. W trakcie Milan Design Week firma codziennie będzie organizować dla klientów pokazy i wydarzenia prezentujące nowe kolekcje i filozofię designu Ideal Standard.

- W Milan Design Week będziemy uczestniczyć po raz pierwszy. Jest to unikalna platforma w Europie, która daje nam fantastyczną okazję, aby pokazać architektom, projektantom a także ostatecznym klientom nasze możliwość w innowacyjnych i stylowych produktach. Przełomowa technologia AquaBlade ® opatentowana przez Ideal Standard, staje się obecnie kluczowym produktem naszego portfolio, a wraz z lekkim stylem, delikatnymi i eleganckimi liniami kolekcji Connect Air, jest żywym dowodem naszego wkładu w przemysł branży łazienkowej - mówi Francesca Cheli, Group Product Director at Ideal Standard International.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA