REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Impero partnerem strategicznym Studia Dobrych Rozwiązań w Lublinie

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 19 maj 2017 11:21
Impero partnerem strategicznym Studia Dobrych Rozwiązań w Lublinie
Salon Impero Style w Lublinie

Studio Dobrych Rozwiązań po raz trzeci będzie gościć w Lublinie! Już 23 maja zapraszamy na rozmowę o dobrym wzornictwie i trendach. Partnerem strategicznym spotkania jest salon wyposażenia łazienek Impero.

REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Program spotkania powstał na skutek analizy potrzeb projektantów poszukujących fachowej wiedzy oraz praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, których zastosowanie umożliwiłoby podniesienie atrakcyjności realizowanych przez nich projektów. 

Uczestnicy każdego spotkania mają okazję zapoznać się z nowościami i trendami, które rządzą projektowaniem wnętrz, produktami przydatnymi do ich aranżacji oraz rozwiązaniami użytecznymi w pracy projektowej. Uzupełnieniem są fachowe prezentacje na scenie oraz stoiskach przygotowane przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań.

W Lublinie Partnerem Strategicznym spotkania jest salon Impero Style, który zaprosił do prezentacji marki Hansgrohe, RAKO oraz Riho. Salon Impero Style przy ulicy Mełgiewskiej 7b w Lublinie to najnowszy oddział firmy Impero. Jest doceniany za nowoczesność, umiejętny dobór asortymentu oraz przyjazne rozwiązania dla klientów. Impero Style to największa ekspozycja markowej ceramiki i armatury w Lublinie. Ekspozycja salonu to kilkadziesiąt boksów z kompleksowymi aranżacjami łazienek. Dzięki zróżnicowanej ofercie salon może zaproponować atrakcyjną propozycję dostosowaną do potrzeb Klientów. 

WIĘCEJ O SPOTKANIU

REJESTRACJA

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA