REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Instalacje On Tour na półmetku. W rozgrywkach udział wzięło już 150 zawodników

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 06 lip 2017 11:09
Instalacje On Tour na półmetku. W rozgrywkach udział wzięło już 150 zawodników
Instalacje On Tour

Akcja Instalacje On Tour jest już na półmetku! Do tej pory wydarzenie przyciągnęło setki fachowców, a do rozgrywek stanęło blisko 150 zawodników.

REKLAMA

30 czerwca w Krakowie odbyło się już siódme spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski Instalatorów. Szansę na udział w eliminacjach mają instalatorzy z kolejnych ośmiu miast. Instalacje On Tour zawitają jeszcze m.in. do Szczecina, Gdańska oraz Wrocławia. Do rejestracji i udziału w rozgrywkach zaprasza firma TECE, partner wydarzenia.

Walka o awans do finału

Katowice, Rzeszów, Poznań, a także Łódź, Koszalin, Warszawa i Kraków – to właśnie w tych miastach odbyły się pierwsze spotkania instalatorów. Najlepsi zawodnicy już teraz mogą rozpocząć swoje przygotowania do starcia finałowego, które odbędzie się podczas targów Instalacje w Poznaniu. Zadanie konkursowe nie dla wszystkich jest łatwe. Polega bowiem na wykonaniu szeregu czynności instalacyjnych, tym razem na wirtualnym modelu. Jednak jak podkreśla Aleksandra Dac, Kierownik Działu Promocji w firmie TECE, eliminacjom towarzyszą pozytywne emocje, a rozgrywki odbywają się w atmosferze pikniku i dobrej zabawy. Walka jest bardzo zacięta, bo wygrana niezwykle atrakcyjna - samochód dostawczy. 

Stolica z rekordem

Podczas rozgrywek w Warszawie jeden z zawodników wykonał zadanie w 2 minuty i 8 sekund, ustanawiając tym samym najlepszy dotychczasowy wynik tegorocznych Instalacji On Tour. Spotkanie w stolicy udowodniło także, że w branży instalacyjnej świetnie radzą sobie także kobiety. Drugie miejsce na podium zajęła bowiem pani Magdalena Rędzińska, która osiągnęła wynik 2 minuty i 16 sekund.

Trening czyni mistrza

Instalacje On Tour to wydarzenie, które łączy pokolenia. Dzięki przyjaznej atmosferze i wielu atrakcjom, eliminacje cieszą się ogromnym zainteresowanie osób w różnym wieku i z różnym stażem zawodowym w branży. Z myślą o młodych uczestnikach, którzy aspirują do bycia specjalistą w zawodzie instalatora, organizatorzy stworzyli odrębną kategorię - „Eliminacje Mistrzostw Polski Instalatorów dla Szkół”. W zmaganiach mogliśmy obserwować 52 uczniów.

Kalendarz rozgrywek w ramach akcji Instalacje On Tour


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA