REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Adam Piotrowski z Krakowa jest liderem tegorocznych Eliminacji Mistrzostw Polski Instalatorów. Objazdowa impreza odwiedziła już 8 hurtowni i wróci na trasę w sierpniu.

REKLAMA

Eliminacje Mistrzostw Polski Instalatorów są na półmetku. Objazdowa impreza Instalacje On Tour dotarła do Krakowa – a kolejne spotkanie dopiero 21 sierpnia w Szczecinie. Dotąd impreza odbyła się w ośmiu miastach. Specjaliści podczas spotkań w hurtowniach mają okazję porozmawiać z ekspertami, wypocząć oraz wziąć udział w eliminacjach do przyszłorocznych 5. Mistrzostw Polski Instalatorów. 

Rywalizacja podczas Instalacji On Tour zapewni zdobywcom trzech najlepszych czasów w danym mieście udział w finale, który odbędzie się w 2016 roku w Poznaniu w czasie targów Instalacje. Konkursowe zadanie polega na wykonaniu, w jak najkrótszym czasie, szeregu czynności na modelu instalacji (m. in. połączenie rur, montaż przycisku spłukującego czy montaż innych elementów instalacji). Wcześniej swój udział trzeba zgłosić na stronie imprezy.

Liderem rywalizacji na ten moment jest zawodnik z Krakowa – Adam Piotrowski (brat ubiegłorocznego Mistrza Polski Instalatorów), który osiągnął czas 3 min oraz 0,66 sekundy.

Jeszcze w sierpniu i wrześniu zawodnicy będą rywalizować w Szczecinie, Kielcach, Bydgoszczy, Zielonej Górze oraz Wrocławiu.

W czasie każdego ze spotkań działa tez Strefa Rodziny dla rodzin instalatorów startujących w eliminacjach. Mogą oni bezpłatnie korzystać z szeregu atrakcji, gier i zabaw na świeżym powietrzu. Poza konkurencjami sportowymi, zaplanowano m.in. zabawy dla małych i dużych konstruktorów, gdzie starsze dzieci będą mogły konstruować budowle i pojazdy z rur PCV, a młodsze budować z klocków i piankowych makaronów.

fot. materiały prasowe organizatora


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA