REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Instalacje On Tour wracają po wakacyjnej przerwie

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 16 sie 2017 14:37
Instalacje On Tour wracają po wakacyjnej przerwie
Fot. Instalacje On Tour
Instalacje On Tour wracają po wakacyjnej przerwie

Tegoroczne Instalacje On Tour, czyli eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI 2018), po krótkiej wakacyjnej przerwie, wracają na swoją trasę.

REKLAMA

Do końca tour’u zostały jeszcze cztery przystanki: Zielona Góra (25 sierpnia), Gdańsk (8 września) oraz Wrocław (15 września), a najbliższe rozgrywki odbędą się w piątek 18 sierpnia w Bydgoszczy – ul. Hermana Frankego 1 (hurtownia BIMs Plus).

Ostatnie eliminacje odbyły się 28 lipca w Białymstoku. Najlepszy okazał się wtedy Piotr Wiszowaty (2:57), drugi był Bolesław Zuzda (3:24), a trzeci Damian Owierczuk (3:41). 

Konkursowe zadanie polegało na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w instalacje grzewcze i sanitarne. Zgodnie z regulaminem, w każdej lokalizacji, trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który zostanie rozegramy 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA