Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Instalacje On Tour: za nami rozgrywki w Rzeszowie

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 25 maj 2017 09:35
Instalacje On Tour: za nami rozgrywki w Rzeszowie
Zwycięzcy rozgrywek w Rzeszowie. Fot. Instalacje On Tour

Tegoroczne Instalacje On Tour, czyli eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI) zatrzymały się w miniony piątek (19 maja) na swoim drugim przystanku - w Rzeszowie.

REKLAMA

Wśród startujących byli dwaj mistrzowie: Dariusz Piotrowski (Mistrz MPI 2014) oraz jego brat Adam Piotrowski (Mistrz MPI 2016). Ostatecznie na podium stanęli: Alan Ferenc (3:11), drugi był Dariusz Piotrowski (3:14), a trzeci Tomasz Dryla (3:39).

W tym roku zmieniła się formuła zawodów: manualne stojaki instalacyjne zostały zamienione na wirtualną grę. Konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w konkretne instalacje. W każdej lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który zostanie rozegramy 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

Do końca eliminacji pozostało jeszcze 13-ście miast, w tym: Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź i Poznań. Najbliższe rozgrywki odbędą się w piątek 26 maja w Poznaniu (hurtownia BIMs Plus, ul. Wichrowa 28).

W tym roku w eliminacjach mogą startować także uczniowie szkół instalacyjnych. Dla nich przewidziano osobną kategorię: "Eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów dla Szkół". W Rzeszowie najlepsi byli uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu: Dominik Kramarz (3:31), Dawid Chwałek (3:47) oraz Karol Zieliński (3:49).

Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA