Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Invena ogłasza wakacyjny konkurs fotograficzny dla facebookowiczów

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 29 maj 2017 09:51
Invena ogłasza wakacyjny konkurs fotograficzny dla facebookowiczów
Fot. Invena

Polski producent armatury ogłosił konkurs fotograficzny na zdjęcia niezwykłych łazienek z całego świata wykonane podczas wakacyjnych podróży.

REKLAMA

 15 czerwca rusza organizowany przez firmę Invena S. A. konkurs „Światowa łazienka”. Na uczestników, którzy w dniach 15.06. – 20.08.2017 roku zamieszczą na tablicy fanpage’a „Łazienka od kuchni” wykonane podczas podróży zdjęcie nietypowej łazienki, czekają atrakcyjne nagrody w postaci m.in. bonów na zakup wybranego asortymentu Inveny o wartości 1000 zł i 500 zł. Ambasadorem i jednym z jurorów konkursu jest znany podróżnik Marek Kamiński.

Nagrodzą zdjęcia niezwykłych łazienek z całego świata

Konkurs przeprowadzany będzie na tzw. „ścianie” profilu „Łazienka od kuchni” na portalu Facebook. Aby wziąć w nim udział wystarczy być osobą pełnoletnią i wkleić pod postem konkursowym zdjęcie oryginalnej, niezwykłej łazienki wykonane podczas podróży wraz z informacją gdzie zostało zrobione i jaki jest jego kontekst – z czego wynika dane rozwiązanie, czy jest to część lokalnej tradycji itd.

Zwycięskie fotografie zostaną wyłonione przez jury w składzie: Marek Kamiński (Ambasador Konkursu), Dorota Bireta – Tomaszewska (Prezes Zarządu Inveny), Monika Wojdak (Product Manager Invena). Ocenie podlegać będzie zdjęcie i opis. Dla autorów trzech najciekawszych propozycji przygotowano atrakcyjne nagrody w postaci wybranego asortymentu Inveny na kwotę 1000 PLN brutto (nagroda główna) oraz 500 zł brutto (wyróżnienie), a także książkę Marka Kamińskiego: „Trzeci Biegun” z autografem autora (nagroda pocieszenia). Wyniki zostaną ogłoszone na fanpage’u „Łazienka od kuchni” siódmego dnia roboczego po zakończonym konkursie tj. 29.08.2017r o godz. 13.00.

Przybliżają nieznane zwyczaje

Organizatorom zależy na popularyzowaniu edukacji międzykulturowej poprzez ukazanie zróżnicowania wnętrzarskiego na świecie oraz tradycji związanych z przestrzenią łazienki i kuchni.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA