REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Invena wspiera działalność Fundacji Marka Kamińskiego

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 29 wrz 2016 09:15
Invena wspiera działalność Fundacji Marka Kamińskiego
Fundacja Marka Kamińskiego / fot. Invena
Invena wspiera działalność Fundacji Marka Kamińskiego
Invena wspiera działalność Fundacji Marka Kamińskiego

Invena - firma oferująca armaturę łazienkową i kuchenną - wspiera finansowo Fundację Marka Kamińskiego, która od ponad 20 lat pomaga dzieciom i dorosłym spełniać ich marzenia oraz kształtować przyszłość w harmonii z naturą, otoczeniem i światem.

REKLAMA

 Marek Kamiński, znany podróżnik i polarnik, to człowiek, dla którego niemożliwe stało się możliwe, co pokazał zdobywając najbardziej odległe i niedostępne zakątki świata. Takimi zasadami kieruje się w swoim życiu i takie zasady próbuje przekazać innym. Marek Kamiński, swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobytym podczas licznych wypraw chce dzielić się z innymi, w tym celu opracował autorską, motywacyjną metodę Biegun, która uczy dążenia do osiągania wyznaczonych celów i przekraczania własnych granic. Jest to system wewnętrznego rozwoju, prowadzący do poznania samego siebie i pracy nad motywacją. Metoda ułożona jest w 10 kroków, które w sposób praktyczny prowadzą drogą do poznania samego siebie i realizacji wyznaczonego zadania.

Fundacja realizuje cele statutowe poprzez wszechstronne działania koncentrujące się na wzmacnianiu potencjału, jaki tkwi w każdym człowieku. Rozwija i wdraża opracowaną przez podróżnika Marka Kamińskiego metodę Biegun. Dzięki propozycji szkoleń, warsztatów i obozów może realnie zmieniać świat osób chorych, niepełnosprawnych, dotkniętych przez los dzieci i dorosłych. Fundacja zapewnia również wsparcie psychologiczne i pokazuje szereg możliwości, które stoją przed każdym z nas.

Fundacja Marka Kamińskiego realizuje projekty w obszarze: szkoleń i warsztatów motywacyjnych, ekologii, akcji charytatywnych.

Szeroka działalność fundacji nie byłaby możliwa bez odpowiedniego wsparcia finansowego,
w którym duży udział ma firma Invena. Jest to firma założona przez Marka Kamińskiego, który także w biznesie kieruje się zasadami fair play i dlatego społeczna odpowiedzialność zajmuje bardzo ważne miejsce w działalności przedsiębiorstwa. Część zysków ze sprzedaży produktów Invena przekazywana jest na statutowe cele fundacji. Obie organizacje działają wspólnie na rzecz wsparcia potrzebujących dzieci i osób dorosłych i są partnerami wydarzeń organizowanych przez fundację.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA