Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ireneusz Kazimierski, Prezes Zarządu Rovese S.A. / fot. Rovese

Pełniący dotąd obowiązki prezesa zarządu Rovese Ireneusz Kazimierski 22 kwietnia został powołany przez zarząd spółki na to stanowisko.

REKLAMA

Zarząd spółki Rovese S.A. poinformował, iż w dniu 22 kwietnia 2014 r., Rada Nadzorcza Rovese S.A. działając na podstawie art. 368 § 4 ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych oraz §11 ust. 2 pkt a) Statutu Spółki postanowiła powołać Wiceprezesa Zarządu Ireneusza Kazimierskiego na stanowisko Prezesa Zarządu oraz  Członka Zarządu Piotra Mrowca na stanowisko Wiceprezesa Zarządu do spraw produkcji.

Ireneusz Kazimierski związany jest z marką Cersanit od 2001. Na początku swej kariery w firmie pracował jako Kierownika Zakładu ds. Produkcji. Od lutego 2007 roku do czerwca 2007 roku zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego w spółce Opoczno S.A, a od lipca 2007 roku do grudnia 2009 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu w spółce Opoczno I sp. z o.o.

Od stycznia 2010 roku zatrudniony był w spółce Cersanit S.A. na stanowisku Dyrektor Zarządzający Produkcją, zaś w październiku 2013 został powołany na stanowisko p.o. Prezesa Zarządu.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA