REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

iSaloni 2016 z rekordową liczbą zwiedzających

  • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
  • 21 kwi 2016 15:10
iSaloni 2016 z rekordową liczbą zwiedzających
iSaloni 2016 / fot. Anna Raducha-Romanowicz

Tegoroczne targi iSaloni w Mediolanie przyciągnęły rekordową liczbę zwiedzających. Nowości do łazienek, kuchni i przede wszystkim meblowe podczas sześciu targowych dni obejrzały ponad 372 tysiące osób.

REKLAMA

2407 wystawców, 207 tysięcy metrów kwadratowych i ponad 372 tysiące osób zwiedzających. To były rekordowe targi iSaloni. W porównaniu z rokiem 2014, kiedy to odbyła się ostatnia wystawa kuchenna i łazienkowa, liczba zwiedzających wzrosła o 4%. Podczas weekendu, kiedy to targi były otwarte dla szerokiej publiczności, odwiedziło je ponad 41 tysięcy osób.

- Wysoki procent zwiedzających z zagranicy - 67% uczestników - i zgodnie z opiniami wystawców większość z nich wysoko wyspecjalizowanych i posiadających dużą i siłę nabywczą, potwierdza silną międzynarodową pozycję targów i rangę eksportu w naszej gospodarce - powiedział Roberto Snaidero, prezes mediolańskiego Salone del Mobile.

Jak twierdzą organizatorzy, w ciągu lat swojego istnienia iSaloni rozwinęły się z imprezy targowej w wydarzenie o charakterze "must see" - obowiązkowe w terminarzu każdego, kto profesjonalnie związany jest z branżą wyposażenia wnętrz.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA