REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Salone del Mobile


Od 14 do 19 kwietnia w Mediolanie odbędą się międzynarodowe targi Salone del Mobile. W tym roku wprawdzie bez wystawy dedykowanej łazienkom, ale z łazienkowymi akcentami.

REKLAMA

Salone del Mobile 2015 to wystawcy reprezentujący segment meblowy, oświetleniowy i wyposażenia miejsca pracy. Oprócz tradycyjnej wystawy meblowej, w Mediolanie będzie można zobaczyć Euroluce - wystawę segmentu oświetleniowego (wewnętrznego, zewnętrznego, przemysłowego, eventowego), a także Workplace3.0 - wystawę poświęconą środowisku pracy (meble, podłogi, oświetlenie, technologie audio-wideo).

W tym roku zabraknie wprawdzie wystawy łazienkowej (Salone Internationale del Bagno odbywa się co dwa lata), ale na targach w Mediolanie obecni będą wybrane włoskie firmy produkujące również meble łazienkowe: m.in. Villari, Pregno czy Lago.

Jednym z wielu wydarzeń towarzyszącym targom będzie wystawa "In Italy" stworzona przez studio Four in the Morning prezentująca dokonania 64 włoskich firm i grupy wybranych architektów i projektantów. Poruszy ona temat produktu, designu i planowania. Zaangażowane firmy zostaną zaprezentowane poprzez materiał filmowy, w którym kurator wystawy przeprowadzi widzów przez włoski know-how i procesy towarzyszące powstawaniu produktów i obiektów.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Jeśli wybieracie się na iSaloni koniecznie odwiedźcie stoisko Covet Lounge PAV 14 - STAND B34
    • Emma Kaminsky , 2015-08-10 15:23:43

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA