REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jak efektywnie budować ofertę w branży łazienkowej? Spyta Katarzyna Rzehak z IWP

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 27 sty 2016 10:11
Jak efektywnie budować ofertę w branży łazienkowej? Spyta Katarzyna Rzehak z IWP
Katarzyna Rzehak, dyrektor kreatywna Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Katarzyna Rzehak, dyrektor kreatywna Instytutu Wzornictwa Przemysłowego weźmie udział w 4 Design Days w Katowicach, podczas których poprowadzi dyskusję na temat: "Potrzeby klienta i trendy – jak efektywnie budować ofertę w branży łazienkowej".

REKLAMA

Dyskusja "Projekt Łazienka. Potrzeby klienta i trendy – jak efektywnie budować ofertę w branży łazienkowej" odbędzie się 11 lutego w Katowicach (godz. 12) podczas 4 Design Days.

Spotkanie odbędzie się w cyklu sesji i prezentacji, których celem jest przedstawienie trendów w projektowaniu i wyposażaniu wnętrz mieszkaniowych, sposobów konstruowania oferty handlowej, tak by spełniała oczekiwania konsumentów. Omówimy potrzeby klienta i trendy, spróbujemy ocenić jak efektywnie budować ofertę w branży łazienkowej, przeanalizujemy oczekiwania konsumentów wyposażających łazienkę oraz rola projektanta produktu w procesie konstruowania oferty.

Swój udział zapowiedzieli projektanci, przedstawiciele producentów i handlu.

Dyskusję będzie moderować Katarzyna Rzehak - dyrektor kreatywną Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, historyk sztuki i krytyk designu, dziennikarka, manager, specjalista w zakresie badania i prognozowania trendów wzorniczych. Jest również wykładowcą studiów podyplomowych Total Design Management prowadzonych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego i Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA