REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jak łazienki się reklamują? Opowiemy, bo też będziemy na konferencji marketingowej

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 23 wrz 2015 08:46
Jak łazienki się reklamują? Opowiemy, bo też będziemy na konferencji marketingowej

14 października jak co roku spotykamy się w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej na konferencji "Marketing w branży łazienkowej". Wśród tegorocznych prelegentów nie zabraknie również przedstawicieli redakcji portalu RynekLazienek.pl oraz "Łazienki".

REKLAMA

Na zakończenie tegorocznej konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych, wystąpi redaktor magazynu "Łazienka". Krótką prezentację "Łazienka się reklamuje" poprowadzi Arkadiusz Kaczanowski, redaktor prowadzący portal  RynekLazienek.pl oraz dziennikarz magazynu "Łazienka". Poszukamy odpowiedzi na pytanie: jakie kreatywnie promować swoje produkty? Branży sanitarnej i producentom wyposażenia domu na całym świecie (w tym w Polsce) nie brakuje ciekawych pomysłów na reklamowanie swojej oferty. Zebraliśmy ciekawe przykłady takich
branżowych kampanii, które chcemy Wam zaprezentować.

Specjaliści od marketingu i kadra zarządzająca firm działających w branży łazienkowej już po raz szósty spotka się na konferencji w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. W tym roku spotkanie odbędzie się we środę 14 października, warto więc już rezerwować termin w kalendarzu.

Kto jeszcze wystąpi na konferencji? Dowiecie się tutaj.

Kontakt do organizatora: Robert Sieńko, Stowarzyszenie Łazienka, biuro@stowarzyszenielazienka.pl, +48 608 651 588


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA