REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jak powstawały polskie produkty warte Red Dota? Dowiesz się w Gdańsku

  • Autor: Redakcja
  • 02 cze 2016 07:17
Jak powstawały polskie produkty warte Red Dota? Dowiesz się w Gdańsku

7 czerwca spotykamy się podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku - będzie to niezwykła okazja by zobaczyć oraz dowiedzieć się jak powstawały polskie płytki nagrodzone tegorocznymi prestiżowymi Red Dot Awards.

REKLAMA

Wśród tegorocznych laureatów Red Dot Design Awards znalazła się również Ceramika Paradyż, otrzymała tę prestiżową międzynarodową nagrodę w kategorii „Product Design 2016”. Jury konkursu doceniło polskiego producenta za kolekcję wielkoformatowego gresu szkliwionego Trakt.

Zwycięska, polska kolekcja płytek ceramicznych Trakt, to jedna z flagowych propozycji Ceramiki Paradyż w najnowszym w ofercie producenta formacie 75x75cm. Zaprojektowana z dbałością o szczegóły w odwzorowaniu natury kolekcja, dostępna jest w pięciu uzupełniających się kolorystykach, tworzących paletę barw ziemi.

Podczas Studia Dobrych Rozwiązań przedstawiciele Ceramiki Paradyż pokażą jak wygląda ta kolekcja płytek oraz opowiedzą o procesie, który prowadził do jej powstania. To obowiązkowa lekcja dla każdego miłośnika wzornictwa!

Zobacz pełny program spotkania tutaj.

Udział w Studiu Dobrych Rozwiązań jest bezpłatny, ale konieczna jest wcześniej rejestracja. Tutaj.

O Studiu Dobrych Rozwiązań

Gdańskie spotkanie w ramach warsztatów dla architektów wnętrz odbędzie 7 czerwca się w najwyżej położonym centrum konferencyjnym w Trójmieście - na 12. piętrze Olivia Business Centre.

GDZIE I KIEDY?
7 czerwca 2016, godz. 9:30
Olivia Business Centre, Olivia Tower
(12 piętro) sala "SKY"
al. Grunwaldzka 472 A, 80-309 Gdańsk

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz, a tym samym możliwością zaprezentowania ich swoim klientom – to Studio Dobrych Rozwiązań jest miejscem dla Ciebie.

Podczas najbliższej edycji w Gdańsku opowiemy o:

- łazienkowych nowościach i trendach z iSaloni 2016,

- najnowszych projektach i produktach kuchennych prosto z Mediolanu,

-  trendach w aranżacji przestrzeni dziennej.

Gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku będzie dr Jan Sikora, architekt wnętrz, autor pracy doktorskiej o architekturze polskiego wybrzeża oraz wielu nagradzanych projektów wnętrz prywatnych i publicznych, w tym Stacji Kultury w Rumi, która w w 2016 roku została nagrodzona jako najpiękniejsza biblioteka na świecie. 

Uzupełnieniem eksperckich wykładów będzie fachowa prezentacja innowacyjnych produktów z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz przygotowana przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań: Partnera Strategicznego - sieć salonów Elements, Partnera Głównego - Ceramikę Paradyż oraz Partnerów - CAD Projekt K&A, Deante, Duravit, Kaldewei, Peka oraz Ruke.

Partnerzy


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA