REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jak tworzyć projekty na światowym poziomie?

  • Autor: AK
  • 10 cze 2016 15:12
Jak tworzyć projekty na światowym poziomie?

21 czerwca spotykamy się podczas letniej edycji Studia Dobrych Rozwiązań -  w samym centrum Warszawy. Gościem specjalnym spotkania będzie Dominika J. Rostocka – architekt wnętrz, designer, prezes i główny projektant w Creative Coop Architects, która opowie o swoim podejściu i doświadczeniach związanych z projektowaniem strefy dziennej.

REKLAMA

Dominika J. Rostocka to znana i nagradzana w Polsce i zagranicą projektantka wnętrz. 21 czerwca będzie gościem specjalnych naszych warsztatów dla architektów Studio Dobrych Rozwiązań!

Zarejestruj się na szkolenie (bezpłatne).

Dominika J. Rostocka jest założycielką Atelier Grzybowska 6/10, Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu oraz Fundacji Art&Mind. Była wielokrotnie wyróżniana w Polsce i za granicą. W 2013 roku jej „Rezydencja pod Dębami” została nagrodzona w Londynie tytułem Best Interior Design w prestiżowym konkursie European Property Awards. W ciągu 15 lat kariery zawodowej zrealizowała kilkaset projektów wnętrz w Polsce i za granicą (między innymi we Włoszech, Niemczech czy Dubaju). Specjalizuje się w kompleksowej aranżacji luksusowych domów i rezydencji. Projektuje także obiekty publiczne i zajmuje się konserwacją zabytków. Znakiem rozpoznawczym jej realizacji są oryginalne detale. Tworzy nie tylko projekty budynków i wnętrz, ale także wzory autorskich mebli i indywidualnych elementów dekoracyjnych.

Projekt Dominiki Rostockiej.
Projekt Dominiki Rostockiej.

Projekt Dominiki Rostockiej.
Projekt Dominiki Rostockiej.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA