REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Shutterstock

Jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do sprzedaży w internecie, serwis Allegro, uruchomiła stronę który uczy i zachęca przedsiębiorców do wejścia w kanał e-commerce.

REKLAMA

Właściciele Allegro oceniają, że dziś ponad sto tysięcy przedsiębiorców rozpoczęło biznes na ich serwisie. Nowy serwis biznes.allegro.pl ma zachęcać kolejnych przedsiębiorców do sprzedaży poprzez ten kanał.

Pytaliśmy naszych Sprzedających, jakich informacji brakowało im w momencie rozważania decyzji o wejściu w Allegro. Spisaliśmy ich potrzeby i na tej bazie budowaliśmy nowy serwis – mówi Michał Markowski, B2B development manager w Allegro. – Chcemy informować i zachęcać niezdecydowanych przedsiębiorców, którzy szukają konkretnych informacji o tym, jak zacząć i co oferujemy im na start.
 
W jednym miejscu przedsiębiorca rozważający start w e-commerce, znajdzie potrzebne mu informacje. Dowie się m.in. o darmowych usługach PayU, 14 milionach klientów miesięcznie odwiedzających serwis. Pozna szczegółowe opisy narzędzi wspierających sprzedaż oraz miejsc reklamowe serwisu. Może skorzystać kalkulator kosztów informujący ile kosztuje Sprzedawcę korzystanie z Allegro. Obecnie każda nowa firma może liczyć na pakiet 500 darmowych wystawień i 10 darmowych wyróżnień na start.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA