REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jesienny Outlet HoReCa razem z Targami WorldHotel 2015

  • Autor: Ryneklazienek, AK
  • 05 sie 2015 09:10
Jesienny Outlet HoReCa razem z Targami WorldHotel 2015
Tak było podczas targów WorldHotel 2014. / fot. materiały prasowe organizatora
Jesienny Outlet HoReCa razem z Targami WorldHotel 2015
Jesienny Outlet HoReCa razem z Targami WorldHotel 2015
Jesienny Outlet HoReCa razem z Targami WorldHotel 2015

8. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2015 odbędą się w dniach 13-15 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Nowym wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej edycji będzie Jesienny Outlet HoReCa.

REKLAMA

Ta platforma wyprzedażowa dedykowana jest firmom z sektora gastronomiczno-hotelarskiego.

Targi WorldHotel to biznesowe wydarzenie, które skierowane jest do przedstawicieli branży hotelarskiej. Wystawcy zaprezentują ofertę produktów, usług oraz technologii dla wszystkich rodzajów obiektów noclegowych. Targi odwiedzają m.in. właściciele i zarządzający hotelami, pensjonatami, ośrodkami wypoczynkowymi i konferencyjnymi, inwestorzy, restauratorzy, a także projektanci i dekoratorzy wnętrz. W tym roku po raz pierwszy równolegle odbędzie się Jesienny Outlet HoReCa.

Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

W jednej z hal wystawienniczych zostanie zaaranżowany Outlet, tj. miejsce, w którym będzie można zakupić sprzęty, akcesoria i meble w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak mówi Grzegorz Sendor, koordynator Targów WorldHotel, producenci i dystrybutorzy wyposażenia dla sektora HoReCa zgłaszali chęć sprzedaży części swojej oferty w ten właśnie sposób. Dlatego powstało osobne wydarzenie, które będzie towarzyszyć targom WorldHotel. Będą tam meble hotelowe, pościel, akcesoria dla gastronomii, zastawy oraz inne elementy wyposażenia. – W tym miejscu będzie można kupić zarówno pełnowartościową ofertę, która znalazła się już poza głównym katalogiem, np. końcówki serii, jak i używany sprzęt. Dzięki temu właściciele mniejszych obiektów, którzy nie potrzebują znacznych ilości produktów, czy nawet osoby prywatne, mogą nabyć doskonałej jakości rzeczy w wyjątkowo korzystnej cenie. Plusem jest również to, że towar będzie dostępny na miejscu – dodaje Grzegorz Sendor.

Klienci Outletu

Organizator Targów WorldHotel, firma MT Targi Polska, organizuje ten projekt z myślą
o producentach, dystrybutorach, hurtowniach czy sklepach, które chcą opróżnić magazyny
z poprzednich kolekcji, jak i o odbiorcach, którzy poszukują okazji cenowych, a nie akceptują kompromisu w odniesieniu do jakości. Będzie więc to szansa dla tych, którzy planują
np. wymianę części dotychczasowego wyposażenia. Organizator liczy na zainteresowanie właścicieli i managerów hoteli, moteli, kwater, agroturystyki, pensjonatów, stołówek, kantyn, firm cateringowych, restauracji, barów, kawiarni, cukierni czy punktów typu fast food, jak również osób prywatnych, które chcą nabyć profesjonalne sprzęty w dobrej cenie.

Patronat Honorowy nad Targami WorldHotel sprawuje Janusz Piechociński, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki. 

RynekLazienek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.worldhotel.pl.

  • O targach

    Targi WorldHotel są jedynym wydarzeniem skierowanym wyłącznie do osób związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim. To biznesowe spotkanie podczas którego prezentowane są  produkty i usługi oraz najnowsze rozwiązania przeznaczone dla obiektów noclegowych o różnym standardzie.  
    Targi WorldHotel stwarzają możliwość  zaprezentowania oferty szerokiemu gronu branżowych klientów. Podczas trzech dni wydarzenia wystawcy mają okazję nawiązywać nowe kontakty handlowe, prezentować nowości oraz bezpośrednio sprzedawać swoje produkty. W programie targów znajduje się wiele szkoleń, warsztatów, konferencji i innych spotkań, dzięki którym można nie tylko zdobyć cenną wiedzę, ale również podnieść kwalifikacje zawodowe.
    Odbiorcy Targów WorldHotel to ściśle dobrana grupa zwiedzających decydujących o zakupie lub mających wpływ na podejmowanie takich decyzji.

REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA