REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jutro początek targów wzornictwa i wyposażenia wnętrz w Poznaniu

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 16 lut 2015 12:14
Jutro początek targów wzornictwa i wyposażenia wnętrz w Poznaniu
Jurorzy TopDesign arena Design 2014 oceniają produkty nominowane do tytułu. / fot. materiały prasowe organizatora

Od 17 do 20 lutego trwają targi Home Decor oraz arena Design. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich nie zabraknie też wystawców z branży łazienkowej.

REKLAMA

Targi wyposażenia wnętrz Home Decor to okazja do prezentacji wnętrzarskich nowości i inspiracji. Kontraktacyjny charakter tego wydarzenia umożliwia znalezienie nowych odbiorców hurtowych oraz dystrybutorów, a także promocje oferty wśród projektantów i architektów wnętrz. W tym samym czasie odbędą się targi Meble Polska oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowego arena Design. Połączenie tych trzech imprez ma być wg organizatorów okazją do integracji pokrewnych środowisk branżowych oraz nawiązywania współpracy na linii projektant-producent i producent-odbiorca.

Targi wzornictwa 

Targi arena DESIGN to miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu. Wydarzenie skierowane jest do międzynarodowego grona projektantów, architektów wnętrz, studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym, producentów, firm usługowych i handlowców.

7. edycja wydarzenia odbędzie się w pawilonie nr 5, który będzie podzielony na 5 stref (wystaw) tematycznych: Forum (warsztaty i konferencje prowadzone przez polskich i zagranicznych ekspertów), Top Design (wystawa finalistów konkursu TOP DESIGN award), Innowacje (prezentacja nowoczesnych materiałów oraz rozwiązań technologicznych dla projektantów), Kreatywni (ekspozycje najciekawszych projektów stworzonych przez designerów, architektów wnętrz, biura projektowe oraz  instytucje wspierające rozwój wzornictwa) oraz Edukacja (najciekawsze projekty studentów kierunków o profilu wzornictwo przemysłowe i architektura wnętrz).

Zobacz pełny program wydarzeń.

 

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA