REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Już dziś zarejestruj się na 4 Design Days

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 07 sty 2016 19:27
Już dziś zarejestruj się na 4 Design Days
4 Design Days odbędzie się w MCK w Katowicach.

Największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa startuje już 11 lutego. Równolegle odbędą się imprezy towarzyszące: Regionalne Property Forum Katowice i Housemarket Forum Silesia 2016. Zapraszamy do rejestracji (bezpłatnej) udziału w wydarzeniu.

REKLAMA

Podstawowy udział w 4 Design Days jest bezpłatny i obejmuje możliwość uczestniczenia w następujących projektach konferencyjnych (wszystkie projekty konferencyjne odbędą się 11-12 lutego 2016 r., cała impreza potrwa do 14 lutego):

- 4 DESIGN DAYS
- HOUSEMARKET FORUM SILESIA 2016
- PROPERTY FORUM KATOWICE 2016

Rejestracji można dokonać pod adresem https://www.ptwp.pl/rejestracja/4-design-days,168.html.

  • O 4 Design Days

    Polskie wzornictwo cieszy się coraz większym uznaniem na świecie, a nowe pokolenie polskich designerów zyskuje międzynarodową sławę. Kluczem do rynkowego sukcesu stała się innowacyjność, design i edukacja w dziedzinie projektowania, a prawdziwą wartością tworzenie, a nie kopiowanie. Polski rynek designu, na którym funkcjonują młode marki, jest jednak wciąż znacznie mniejszy w porównaniu do krajów Europy Zachodniej i Północnej. Co jest barierą? Design się opłaca, ale brakuje świadomości w tym zakresie, ale także okazji do promocji, prezentacji dokonań i dyskusji o trendach. 4Design Days będzie miejscem, w którym nie zabraknie nowatorskich produktów – użytecznych, ale jednocześnie designerskich – tych, które podbijają światowe rynki, ale też takich, które dopiero czekają na swoje odkrycie.

    Odpowiedzią jest 4 DESIGN DAYS. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży.

    Temat i rozmach zobowiązują. Trudno rozmawiać o designie w szarym i nudnym otoczeniu. Dlatego chcemy zaprosić Państwa do miejsca niebanalnego, które swoją architekturą tchnęło nowe życie do centrum Katowic i stało się ikoną współczesnego designu – Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA