Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kaldewei przeciwko podróbkom

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 02 lis 2015 09:33
Kaldewei przeciwko podróbkom
Wystawa "Be Original" w Monachium. / Fot. Kaldewei, Elle Decoration

Walka z podróbkami to dla niemieckich marek coraz ważniejsze zadanie – na które nie szczędzą środków oraz medialnego zaangażowania. Dlatego firma Kaldewei dołączyła do inicjatywy "Be Original", która w Niemczech promuje oryginalne produkty.

REKLAMA

 Etykietka „Made in Germany” jest dla producentów zza naszej zachodniej granicy jednym z elementów walki o pozycję na rynku. Aby chronić swoje interesy Kaldewei dołączył do sygnatariuszy inicjatywy „Be Original”. Ma ona służyć podnoszeniu świadomości tego, jakie znaczenie ma jakość wykonania, wzornictwo oraz oryginalność produktów.

- Podróbki nie tylko osłabiają pozycję konkurencyjną markowych producentów, ale także niszczą dobrą opinię o oryginalnych produktach. Inicjatywa „Be Original” ma na celu troskę o zachowanie wartości ekskluzywnego wzornictwa i innowacyjności niemieckich marek, tak byśmy mogli skuteczniej bronić się przed rozpowszechnianiem podróbek. Jako niemiecki producent wyrobów z kategorii premium uważamy, że naszym obowiązkiem jest wspierać oryginalność i walkę przeciwko tanim kopiom – mówi Arndt Papenfuß, dyrektor marketingu w firmie Kaldewei.

Zapowiedzią kampanii „Be Original” była w tym roku wystawa wybranych ikon wzornictwa w Berlinie, Hamburgu oraz Monachium.  


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA