REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kaldewei wystartował z akcją promocyjną

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 15 lip 2016 14:06
Kaldewei wystartował z akcją promocyjną
fot. Kaldewei

Na targach ISH 2015 Kaldewei przedstawił światu swoją nową grupę asortymentową - umywalki. Teraz podejmuje kolejny krok w promowaniu tych produktów.

REKLAMA

Kampania marketingowa przeprowadzona na rynku niemieckim obejmie wiele mediów. Według portalu branżowego SHK-Journal, firma zainwestowała w spoty telewizyjne w telewizji publicznej - w najlepszym czasie antenowym, np. tuż przed wiadomościami wieczornymi. Kampania mieć będzie miejsce również w  internecie i najważniejszych niemieckich media drukowanych - Süddeutscher Zeitung, Zeit, Frankfurter Allgemeine oraz Welt. W ten sposób Kaldewei chce dotrzeć do milionów konsumentów.

W nowej kampanii producent wyraża przekonanie co do przewag stali emaliowanej nad innymi materiałami wykorzystywanymi w produkcji elementów wyposażenia łazienek i mówi o znaczeniu nowego segmentu asortymentowego - umywalek.

- Nowe umywalki Kaldewei zachwycają niezwykłą stabilnością, precyzją wykonania i jakością projektu. Po wannach i prysznicach są naszym trzecim najważniejszym obszarem rynkowej działalności - wyjaśnia Arndt Papenfuss, marketing manager w firmie Kaldewei.

Kampania Kaldewei na rynku niemieckim skierowana jest zarówno do instalatorów i sprzedawców hurtowych, jak i klientów ostatecznych.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA