Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kampania reklamowa Atlasa nagrodzona w branżowych konkursach

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 09 gru 2014 13:02
Kampania reklamowa Atlasa nagrodzona w branżowych konkursach
Zrobimy Cię na Biało / fot. Atlas

Eksperci z branży reklamowej i public relations docenili kampanię łódzkiej firmy Atlas - „Zrobimy Cię na Biało”. Projekt został nagrodzony w konkursie „Złote Spinacze 2014” i „Kreatura Open”.

REKLAMA

Konkurs „Złote Spinacze 2014” ma na celu podnoszenie standardów w branży PR i tworzenie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych projektów w Polsce.

Jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele świata mediów i biznesu, oceniło w 12. edycji łącznie 232 projekty, zgłoszone w ramach 27 kategorii. Przyznano 76 nominacji, w tym dla projektu „Zrobimy Cię na Biało”, który okazał się najlepszym w kategorii „Kreatywność”.

Uroczysta gala „Złotych Spinaczy 2014” odbyła się 5 grudnia w Hotelu Westin w Warszawie.
Kilka dni wcześniej, 26 listopada, w warszawskim Teatrze & Clubie Capitol, wręczono nagrody w 18. edycji „Ogólnopolskiego Konkursu Reklamy Kreatura 2014”.

To inicjatywa honorująca najlepsze projekty reklamowe, wyróżniające się największą kreatywnością i niestandardowym, zaskakującym podejściem. W jury zasiadają branżowi eksperci w dziedzinie marketingu, komunikacji, kreacji i reklamy. Oprócz Grand Prix, przyznano 12 nagród głównych i 24 wyróżnienia w kilkunastu kategoriach. Kampania „Zrobimy Cię na Biało” zdobyła wyróżnienie w kategorii „Kreatura Open”.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA