REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kludi zdobywa Plus X Award za baterię Ameo

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 08 maj 2017 10:28
Kludi zdobywa Plus X Award za baterię Ameo
Bateria umywalkowa z nowej serii Ameo. Fot. Kludi
Kludi zdobywa Plus X Award za baterię Ameo
Kludi zdobywa Plus X Award za baterię Ameo

Dopiero co nagrodzona Red Dotem nowa seria baterii łazienkowych Ameo znowu znalazła się w gronie zwycięzców. Baterie umywalkowe zostały uhonorowane światowym znakiem „Plus X Award” w kategoriach: Najlepszy Produkt 2017 oraz Wysoka Jakość, Design i Funkcjonalność.

REKLAMA

Wyróżnienie Plus X Award przyznawane przez niezależne, międzynarodowe grono ekspertów trafia tylko do najlepszych. Tytuł jest gwarancją, że produkt charakteryzuje się najwyższą jakością. Kapituła konkursowa przyznająca Plus X Award doceniła serię za nowe podejście do kwestii potrzeb potencjalnych odbiorców.

Projektanci, architekci oraz osoby urządzające swoje mieszkania oczekują nie tylko niezawodnych, wysokiej klasy produktów, ale również pięknych form, dzięki którym wnętrza będą nietuzinkowe, uszyte „na miarę”. Wyjątkowość jest jedną z najczęściej artykułowanych potrzeb współczesnych klientów, co było inspiracją dla twórców nowej serii baterii łazienkowych Kludi. Prosta forma uchwytu i wylewki połączona z zaokrągloną linią korpusu sprawia, że bateria jest efektownym akcentem w łazienkach o różnej stylistyce (od klasycznych, poprzez nowoczesne do loftowych).

Kunsztowi wykonania i wyjątkowemu wzornictwu dorównują również walory użytkowe. Komfort obsługi zapewniają: ergonomiczne elementy sterownia, czytelne oznaczenia oraz precyzyjna regulacja dzięki wysokiej klasy głowicy ceramicznej. Nie zapomniano również o aspekcie ekologicznym. Baterie wyposażono w perlator s-pointer eco, który redukuje zużycie wody oraz pozwala regulować kąt strumienia wody, nawet przy wzroście jej ciśnienia.

Kludi Ameo to wyjątkowe połączenie jakości, formy i walorów użytkowych. Świadczą o tym coraz liczniejsze światowe wyróżnienia najwyższej rangi. Dla klientów to gwarancja, że do ich domów trafią naprawdę wyjątkowe produkty, ze znakiem jakości wystawionym przez czołowych specjalistów z branży.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA