REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kołnierze są niemodne - komunikuje Koło w nowej kampanii reklamowej

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 29 sie 2016 12:27
Kołnierze są niemodne - komunikuje Koło w nowej kampanii reklamowej
fot. Koło / Geberit

Marka Koło rozpoczęła nową kampanię reklamową misek w.c. produkowanych w technologii Rimfree®. „Kołnierze były modne 400 lat temu“, nawiązuje do potrzeby prostego zrywania z przyzwyczajeniami i korzystania z nowoczesnych technologii w produktach, w których wydawałoby się, że nic nie można zmienić.

REKLAMA

O co chodzi? O łazienkową rewolucję, czyli toaletę lub miskę w.c. pozbawioną kołnierza, inaczej rantu. Producenci chemii regularnie przypominają, co czai się pod rantem miski. Czy rzeczywiście, kołnierz jest potrzebny?

Technologicznie, wyprodukowanie takiej miski to nie lada wyzwanie: zlikwidowano kołnierz, który utrzymywał wodę w ryzach i zapobiegał wychlapywaniu. Na polskim rynku opatentowaną technologię Rimfree® jako pierwszą wykorzystała marka Koło. Woda spłukująca misę dostaje się do niej ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, woda nie wylewa się z misy przy spłukiwaniu, a spływa po jej rantach, zapewniając odpowiednią czystość i higienę.

Na potrzeby kampanii, stworzone zostały kreacje graficzne, które w zabawny sposób informują o zmieniających się trendach i modzie na brak kołnierzy.
- Poprzez skojarzenie łatwego i szybkiego zerwania z tradycyjnym kołnierzem, chcemy pokazać innowację, którą każdy może mieć w swoim domu. Nikt wcześniej nie wpadł na to, aby pozbawić miski w.c. rantu. Byliśmy pierwsi i większość modeli misek w.c. mamy już dostępnych w technologii Rimfree®. Kampania pokazuje konsumentom nasze innowacyjne rozwiązanie z przymrużeniem oka, ale już zupełnie na poważnie, po prostu łatwo zamienić tradycyjną wiszącą miskę na Rimfree® – mówi Justyna Zborowska PR & Advertising Manager w firmie Geberit.

Kampania wystartowała w sierpniu i będzie prowadzona przede wszystkim w Internecie.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA