Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Sanitec Koło

Salon Koło w Warszawie na przełomie roku przeszedł gruntowną modernizację. Właściciele postawili na udogodnienia w strefie dla architektów oraz zaktualizowali ekspozycje.

REKLAMA

Remont salonu trwał ponad trzy tygodnie.

- Największa zmiana nastąpiła jednak w strefie porad architektonicznych – ze względu na coraz większe zainteresowanie tego typu konsultacjami. Porady udzielane są nieodpłatnie przez 7 dni w tygodniu w dogodnych godzinach. Wcześniej należy się jednak umówić za pośrednictwem strony WWW na spotkanie aby nie czekać na poradę –mówi Justyna Zborowska, która zajmuje się ekspozycją

Nowe pomieszczenie dla osób zajmujących się projektami wnętrz zostało wyposażone w próbki płytek, baterie oraz katalogi produktowe i aranżacji wnętrz. Z tego miejsca może korzystać każdy projektant, niekoniecznie współpracujący z Sanitec Koło, który ze swoim klientem zamierza pracować nad koncepcja i aranżacją łazienki.

Za przebudowę salonu w Warszawie odpowiedzialna była Agnieszka Stefańska, architekt z pracowni Infini Design. Salon mieści się w dawnym budynku przemysłowym i dysponuje wysokimi wnętrzami, w które wprowadzono więcej przestrzeni oraz nowoczesny wygląd. W niektórych miejscach udało się odsłonić fragmenty masywnych belek i podciągów. Podkreślono też strefę handlową poprzez napinany, podświetlony sufit oraz postawiono na nietypową zabudowę meblową z OSB.

(informacja prasowa, oprac. ak)

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA