Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. shutterstock

Związek Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa zaprasza na VI Konferencję dla Budownictwa, która odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia 2014 r. w hotelu Ossa Congress&SPA.

REKLAMA

Przez kilka lat konferencja stała się ważnym forum dyskusji i wymiany myśli o sprawach najistotniejszych dla branży budowlanej. W Konferencji co roku biorą udział osoby podejmujące strategiczne decyzje w ramach przedsiębiorstwa: prezesi, dyrektorzy generalni, handlowi, finansowi, marketingu, sales- i product managerowie.

W programie tegorocznej konferencji przewidziano m.in. liczne dyskusje o aktualnych problemach i wyzwaniach rynku budowlanego, a także warsztaty szkoleniowe poświęcone rozwijaniu działalności na Wschodzie, zarządzaniu w polskich przedsiębiorstwach, nowoczesnym kanałom sprzedaży, marketingowi czy zmianom w prawie.

- W roku 2014 wejdzie w życie szereg nowych przepisów, a niektóre obowiązujące wykreują nowe problemy. Poza sesjami plenarnymi będą więc także warsztaty, ale z uwagi na ich wielość będą prowadzone równolegle w układzie tematycznym umożliwiającym ich optymalne wykorzystanie – opowiada Ryszard Kowalski, prezes Związku.

Pełny program oraz informacje o rejestracji na: http://www.dlabudownictwa.pl/.


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA