Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Koniec wiosennej edycji szkoleń dla instalatorów

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 16 cze 2014 12:34
Koniec wiosennej edycji szkoleń dla instalatorów
fot. Purmo
Koniec wiosennej edycji szkoleń dla instalatorów
Koniec wiosennej edycji szkoleń dla instalatorów
Koniec wiosennej edycji szkoleń dla instalatorów

Purmo zakończyło własnie cykl szkoleń dla swoich partnerów. Poprzez organizację spotkań dla instalatorów firma chciała pomóc im w podniesieniu jakości prowadzenia ich biznesu pod kątem prawnym oraz finansowym.

REKLAMA

Wiosenna tura 13 szkoleń dla instalatorów zorganizowana została we współpracy z producentami urządzeń grzewczych oraz firmą doradczą. W opinii producenta na obecnym poziomie rozwoju firm instalacyjnych pojawiła się nowa potrzeba - pozyskania wiedzy dotyczącej prowadzenia rozrastającego się przedsiębiorstwa. Dlatego tym razem głównym tematem szkoleń Purmo nie były problemy związane z techniką grzewczą, lecz przede wszystkim zagadnienia typowo biznesowe.

- Z naszymi partnerami współpracujemy od wielu lat i obserwujemy stały rozwój ich biznesów. Firmy, które 20 lat temu startowały z nami od zera, przekształciły się obecnie w solidne przedsiębiorstwa, zatrudniające wielu doświadczonych fachowców. Według naszej oceny oraz w oparciu o sygnały płynące od firm instalacyjnych, kwestie prawne i finansowe stanowiły dla naszych partnerów istotny problem. Priorytetem dla nas od zawsze jest wsparcie merytoryczne partnerów, dlatego w tym roku postawiliśmy na doradztwo biznesowe – wyjaśnia Emilia Dudek, kierownik marketingu Rettig Heating, właściciela marki Purmo.

Firma doradcza, która była partnerem wydarzenia, specjalnie na potrzeby firm instalacyjnych, przygotowała panel szkoleniowy dotyczący prawnych zagadnień kontaktów z klientami. Uczestnicy warsztatów uczyli się jak prawidłowo konstruować umowy. Poznali podstawowe prawne obostrzenia dotyczące realizacji kontraktów oraz problemy skutecznej windykacji należności.

W szkoleniach wzięło udział 330 osób.

Kolejny cykl bezpłatnych szkoleń jest planowany na wiosnę 2015 roku. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA