Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Konkurs dla instalatorów - do wygrania kamera termowizyjna

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 02 wrz 2014 13:14
Konkurs dla instalatorów - do wygrania kamera termowizyjna
Na zwycięzcę konkursu 3,2,1 Start! czeka kamera termowizyjna o wartości 3200 zł. / Fot. Purmo

Firma Purmo zorganizowała konkurs "3,2,1 Start!" dla instalatorów. Nagrodą główną dla zwycięzcy konkursu jest kamera termowizyjna. Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć w nim udział.

REKLAMA

Celem konkursu jest wyłonienie instalatora, który w czasie jego trwania zakupi i zamontuje asortyment Purmo o największej zafakturowanej wartości netto oraz udokumentuje ten fakt fakturami zakupu od autoryzowanego dystrybutora Purmo.

Promocją objęte są wszystkie produkty Purmo wyszczególnione w katalogu oraz cenniku Ogrzewania podłogowego i Systemu Rurowego HKS.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup i zainstalowanie asortymentu Purmo wymienionego w pkt. 3 oraz udokumentowanie tego faktu w okresie trwania konkursu i nie później niż do 7 listopada 2014 r. poprzez: zgłoszenie elektroniczne w Strefie Purmo Expert Instalator dostępnej po zalogowaniu; przesłanie Pocztą wypełnionego i podpisanego zgłoszenia konkursowego na adres: ”Incentive Solutions” sp. z o.o. z dopiskiem „...3, 2, 1, Start! lub przesłanie skanu zgłoszenia na wskazany przez organizatora adres e-mail.

Na zwycięzcę konkursu czeka kamera termowizyjna o wartości 3200 zł. Z kolei nagrodami pocieszenia za zainstalowanie zakupionych produktów o minimalnej wartości:

  1. • 5 tys. zł netto, są: kamizelka ocieplana lub kombinezon roboczy,
    • 17,5 tys.zł netto, są: zestaw głośnomówiący lub dalmierz laserowy o wartości 350 zł,
    • 25 tys.zł netto są: CB Radio lub smartfon o wartości 500 zł,
    • 35 tys. zł netto są: tablet 7” 3G lub wiertarka udarowa o wartości 750 zł.

(Źródło: Purmo)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA